Останні новини ULF Finance

04.08.2017
ICRA 2017. Про співпрацю лізингу та автопрокату
img

2 серпня в Києві в конференц-холі UBI відбувся ІІ Всеукраїнський форум автопрокатних компаній, організований міжнародною Асоціацією ICRA. Подія була присвячена обговоренню поточного стану ринку та вектора його розвитку в Україні для виходу на міжнародний рівень.

Окремий блок до обговорення був присвячений лізингу як ефективному інструменту наповнення автопарку прокатних компаній. Представники ULF Finance детально розповіли про ключові особливості послуги, зупинилися на перевагах, які отримує прокатна компанія при придбанні автопарку в лізинг, привели реальні приклади досвіду співпраці з прокатними компаніями міжнародного формату. Презентація компанії доступна за посиланням: https://www.slideshare.net/ULFfinance/icra-2017-ukraine-forum

Всього у форумі взяли участь близько 80 представників 34 компаній: як локальних операторів ринку автопрокату, так і міжнародних брендів (Hertz, Avis, Sixt, Europcar). Всі учасники відзначили важливість проведення такого живого обміну досвідом та залучення до процесу обговорення компаній-партнерів, співпраця з якими дозволить в подальшому розвивати індустрію автопрокату в Україні.

Наступний форум на тему автопрокату планують провести на початку жовтня за підтримки Асоціації лізингодавців України.