Останні новини ULF Finance

01.08.2017
Заряджайся енергією Toyota разом з ULF Finance!
img

Тойота центр Стар-Кар Житомир вирішили по-особливому провести закінчення другого місяця літа і 29 липня організували драйвовий захід: масштабний тест-драйв модельного ряду Toyota. Дощ і «нелітні» погодні умови не зіпсували гостям враження від свята і не знизили інтерес до запису на тест-драйв.

Всього в цей день близько 100 охочих протестили одну з 8 представлених моделей автобренду: Land Cruiser 200, Land Cruiser Prado, Highlander, Hilux, RAV4 HYBRID, С-HR, Camry, Corolla.

У перервах між тест-драйвами гості могли відпочити в лаунж зоні з танцювальною музикою і фуршетом. Крім того, для дітей були підготовлені конкурси та майстер-класи з малювання, в котрий раз підтверджуючи: Toyota – бренд для всієї родини!

Всі представлені для тест-драйву моделі доступні до продажу, крім того, на деякі з них діють спеціальні пропозиції. При придбанні Toyota Camry 2017 р.в. в лізинг клієнт отримує фінансування під 0% річних від фінансового партнера автосалону – компанії ULF Finance. Поспішайте, кількість автомобілів обмежена!