Останні новини ULF Finance

05 July 2020
ГАЗ в лізинг з ULF з мінімальним подорожчанням
ГАЗ в лізинг з ULF з мінімальним подорожчанням

Група компаній АІС - офіційний дистриб'ютор автомобілів ГАЗ в Україні - запускає спільну з ULF акційну лізингову програму ГАЗ Фінанс, яка дозволяє придбати комерційні та вантажні автомобілі ГАЗ в лізинг з мінімальною переплатою для клієнта.

Умови фінансування одні з найбільш привабливих на ринку

  • Авансовий платіж від 25% вартості автомобіля
  • Термін фінансування до 60 місяців
  • Валюта фінансування на вибір - UAH, USD, EUR
  • Графік погашення на вибір - класичний, ануїтет, дегресія, сезонний
  • Фінансування фізичних і юридичних осіб (в т.ч. ФОП)

Основні переваги програми ГАЗ Фінанс з ULF

  1. Мінімальна переплата за договором лізингу
    При авансі 40% і терміні договору 36 місяців подорожчання автомобіля за весь період фінансування складе всього 11% (валюта фінансування - долар США)
  2. Податковий кредит на всю вартість автомобіля
  3. Всі додаткові витрати при купівлі авто (реєстрація, страхування ОСЦПВ та КАСКО) рівномірно розподілені в графіку платежів на весь термін договору.


ГАЗ представлений в Україні модельною лінійкою комерційних автомобілів ГАЗель Бізнес, Соболь Бізнес, ГАЗель NEXT і середньотоннажних вантажних автомобілів сімейства ГАЗ 3309 і ГАЗон NEXT. Автомобілі пропонуються в декількох десятках модифікацій: шасі, бортовий, бортовий з тентом, із здвоєною 7-мимістною кабіною, автобус, суцільнометалевий фургон, самоскид, хлібний, промтоварний, термічний фургони, сміттєвоз, автомобіль для комунальних і ремонтних служб і цілий ряд іншої спеціалізованої техніки.

Спеціальна пропозиція діє в дилерській мережі ГАЗ на всій території України в період з 05 квітня 2017 по 31 грудня 2017 р. Детальну інформацію Ви можете дізнатися у представників компанії.