Новини

24.10.2019

Будівельне обладнання в лізинг - вигідний спосіб збільшити продуктивність

Головне питання забудовників

Де взяти кошти на велику будівельну техніку і обладнання для збільшення продуктивності і т.д.? - ТОП-питання для багатьох операторів ринку.

Отримати інвестиції непросто. Для узгодження кредиту потрібні (як мінімум) кредитна історія і заставне майно. При оформленні лізингу все набагато простіше.

 

Лізинг чи кредит?

"Щоб оформити лізинг, потрібно підписати всього 1 договір і внести аванс, - зазначає Павло Каленик - начальник департаменту продажів устаткування і спецтехніки ULF Finance. - "З кредитом же доведеться помучитися: самостійно оформити пакет документів (договір кредиту, договір купівлі-продажу, договір застави, договір страхування), нотаріально оформити заставу. А потім оплатити аванс, одноразову комісію, внести платіж за реєстрацію, оплатити послуги нотаріуса ".

 

Перевірено часом

"Ми працюємо на будівельному ринку України 15 років і потреби в додатковому фінансуванні проектів бачимо систематично, - розповідає Олег Целовальников - виконавчий директор МГК" Вірамакс". - "Придбання обладнання шляхом лізингу - відмінний варіант. Наші клієнти відзначають, що навіть самий оптимальний. Це пояснюється швидкою подачею всіх бюрократичних справ, швидкістю узгодження і отримання коштів для інвестицій.

 

Цифри говорять самі за себе

Тільки за поточний рік МГК "Вірамакс" працює над десятком великих проектів з оформлення будівельного обладнання в лізинг. Загальна сума проектів понад 50 млн грн.

"Найчастіше клієнти розглядають покупку баштових кранів і вантажопасажирських підйомників в лізинг", - відзначають в МГК "Вірамакс".

 

Час діяти

Для оформлення лізингу досить декількох простих дій: зв'яжіться з МГК "Вірамакс" за телефоном 0 800 751 550 або подайте заявку на сайті компанії - viramax.ua.

Фахівець компанії допоможе узгодити умови та графік погашення, підкаже необхідний пакет документів. Залишається підписати договір, внести аванс та отримати предмет лізингу «з рук в руки».

 

Відео про оформлення та переваги лізингу:

https://www.youtube.com/watch?v=4nJjzSfF9P0&feature=youtu.be

Всі новини