Допомогти help-zsu
Агротехніка в лізинг від ULF

За 9 років існування в ULF було створено ряд партнерських програм та розроблено вигідні умови фінансування. Компанія співпрацює з лідерами ринку сільськогосподарської техніки: CNHi, AGCO, John Deere, Claas, Berthoud, Amazone, Kuhn, Maschio-Gaspardo та ін.

 

Отримати техніку в лізинг просто:

 • обираєте потрібну техніку

 • надсилаєте заявку (або телефонуєте за номером 0 800 331 001)

 • спілкуєтеся з менеджером, обираєте термін, валюту фінансування, графік платежів

 • направляєте пакет документів та підписуєте договір лізингу

 • користуєтеся технікою та ефективно розвиваєте бізнес

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ
ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ
Термін фінансування
від 1 до 5 років
Аванс
у гривні - від 20%, в іноземній валюті - від 25%
Графік платежів
сезонний, ануїтет
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.
МИ РАЗОМ З
NEW HOLLAND
NEW HOLLAND
AMAZONE
AMAZONE
SAMPO ROSENLEW
SAMPO ROSENLEW
FENDT
FENDT

Агротехніка в лізинг в Дніпрі

Для високої продуктивності та успішної роботи агропідприємства потрібні сучасні комбайни, екскаватори, зерновози, трактори та інша спеціалізована с/г техніка. Коли немає вільних фінансів на придбання спецтранспорту, юридичні особи можуть звернутися за кредитом або за лізингом в Дніпрі.

Лізинг чи кредит: що вигідніше

Однозначно, оформити спеціалізований транспорт для агрофірми в лізинг буде вигідніше та зручніше, ніж покупка трактора, камаза, екскаватора або комбайна в кредит.

Чим кредит невигідний для бізнесу:

 1. Висока процентна ставка розстрочки.
 2. Довге оформлення та отримання кредиту.
 3. Багато вимог для позичальників.
 4. Потрібно робити страхування життя і здоров'я.
 5. Іноді потрібно залучати до угоди поручителя або надати майно в заставу.
 6. Висока ймовірність відмови в наданні розстрочки.

Коли прийде час оновити трактор або камаз куплений в кредит, доведеться самому зайнятися організацією купівлі-продажу: шукати покупців, розміщувати оголошення, відповідати на дзвінки, оформляти документи. Уявіть, скільки буде робіт і турбот, якщо мова йде про оновлення цілого автопарку підприємства.

У випадку з лізингом, ви просто повідомляєте фірмі про намір оновити транспортні засоби підприємства, і через деякий час, отримуєте нові трактори, зерновози, комбайни замість старих.

Що таке сільськогосподарський лізинг

Лізинг – це довгострокова оренда с/г техніки з правом викупу у власність після виплати всіх платежів. При лізингу, ви отримуєте трактор або зернозбиральний комбайн в користування на певний термін. Протягом цього часу ви оплачуєте лізингові платежі. В кінці терміну договору викуповуєте транспортний засіб у власність підприємства або повертаєте його назад фірмі, оформивши новий трактор, комбайн або екскаватор під довгострокову оренду.

Такий вид фінансової послуги дуже вигідний для юридичних осіб. Адже лізингова компанія вимагає мінімум документів і часу на оформлення.

Ще один жирний плюс лізингу – фірма оплачує всі витрати на транспортний засіб: реєстрація, транспортний податок, страхування, технічний огляд. Ці витрати включаються до графіку платежів на весь термін фінансування. Уявіть, скільки б грошей довелося виділити на ці витрати, якщо б ви взяли трактор, міні екскаватор або комбайн в розстрочку.

Де взяти с/г техніку та трактор в лізинг в Дніпрі

Компанія ULF пропонує вигідні умови лізингу в Дніпрі. У нас можна купити сучасні трактори відомих брендів, також доступні до придбання: міні-трактори, екскаватори, міні екскаватори, зерновози, комбайни, КамАЗи різних марок.

5 причин взяти лізинг в ULF:

 1. Вигідна ставка фінансування;
 2. Низькі ціни на транспортні засоби за рахунок знижок від виробників;
 3. Гнучкий графік погашення платежів, який складається індивідуально;
 4. Ви можете оновлювати автопарк підприємства кожні 2-3 роки без зайвих документів;
 5. Заощадите на податках і збережете інвестиційну привабливість компанії за рахунок ведення бізнесу без залучення позикових коштів.
 6. Умови фінансування в ULF

Як і при розстрочці, фінансування надається під певну процентну ставку. Однак, ставка фінансування в ULF менша, ніж відсотки по кредитах в банку. А якщо купити екскаватор, комбайн або трактор в лізинг в Дніпрі за спеціальною програмою фінансування, то ставка і переплата будуть ще меншими.

Лізинг видається тільки при наявності авансового платежу. Це початковий внесок за трактор або інший вид транспорту. Мінімальний розмір авансу становить 20% від ціни транспортного засобу – якщо фінансування в гривнях, 25% – якщо в EUR або USD. Валюту фінансування ви вибираєте самі.

Важливо: чим більший розмір авансового платежу, тим менша ставка фінансування. Максимальний аванс за транспортний засіб – 80%.

Процес оформлення сільськогосподарського лізингу

Для оформлення фінансування в ULF в місті Дніпро потрібно вибрати марку і модель спеціалізованого транспорту та подати заявку через сайт. В нашій базі ви знайдете різні моделі сучасних тракторів, зерновозів, міні-тракторів, екскаваторів та зернозбиральних комбайнів. Ви можете подати заявку на їх отримання прямо зараз.

5 кроків для отримання сільськогосподарського лізингу:

 1. Вибір виду та моделі транспортного засобу;
 2. Подача заявки через сайт ULF або по телефону;
 3. Ми зателефонуємо вам протягом 1 години, щоб уточнити деталі угоди: скільки буде аванс за трактор, термін фінансування і т.д .;
 4. Купуємо транспортний засіб, оформляємо на нього документи;
 5. Передаємо трактор або інший транспорт вам.

Хочете дізнатися, які будуть щомісячні платежі і процентна ставка за лізинг нового трактора, комбайна або зерновозу в ULF? Наш калькулятор розрахує приблизні умови фінансування в індивідуальному порядку, щоб ви дізналися заздалегідь, які будуть щомісячні платежі за транспорт для бізнесу.