Допомогти help-zsu
Агротехніка в лізинг від ULF

За 9 років існування в ULF було створено ряд партнерських програм та розроблено вигідні умови фінансування. Компанія співпрацює з лідерами ринку сільськогосподарської техніки: CNHi, AGCO, John Deere, Claas, Berthoud, Amazone, Kuhn, Maschio-Gaspardo та ін.

 

Отримати техніку в лізинг просто:

 • обираєте потрібну техніку

 • надсилаєте заявку (або телефонуєте за номером 0 800 331 001)

 • спілкуєтеся з менеджером, обираєте термін, валюту фінансування, графік платежів

 • направляєте пакет документів та підписуєте договір лізингу

 • користуєтеся технікою та ефективно розвиваєте бізнес

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ
ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ
Термін фінансування
від 1 до 5 років
Аванс
у гривні - від 20%, в іноземній валюті - від 25%
Графік платежів
сезонний, ануїтет
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.
МИ РАЗОМ З
NEW HOLLAND
NEW HOLLAND
AMAZONE
AMAZONE
SAMPO ROSENLEW
SAMPO ROSENLEW
FENDT
FENDT

Ведення успішного бізнесу у сфері сільського господарства є неможливим без використання агротехніки. Йдеться про трактори, зерновози, екскаватори, комбайни, які суттєво прискорюють та спрощують роботу сучасного фермера. Але навіть найпростіший міні-трактор сьогодні коштує недешево. Тому невеликі підприємства просто не можуть купити нову агротехніку в потрібних кількостях.

Тому деякі юридичні особи беруть сільгосптехніку в кредит чи розстрочку.

Такий підхід нерідко призводить до того, що компанія просто не може впоратися з фінансовим навантаженням, потрапляючи в боргову яму. Тому найкращим варіантом придбання техніки є лізинг. Нижче ми розглянемо, як купити трактор у лізинг у Харкові на найбільш вигідних умовах.

 

Чому купівля агротехніки у лізинг – це найкраще рішення

Лізинг є чудовою альтернативою кредиту та розстрочки. Він дозволяє отримати зерновоз, комбайн або екскаватор прямо зараз, маючи всього 20% від вартості техніки, яка купується. Рішення купити трактор у лізинг в Харкові має цілий ряд переваг перед розстрочкою та кредитом:

 1. Кредитування – це в будь-якому випадку істотна переплата. Уявіть, що і без того велика вартість трактора збільшується на 15-20%, адже саме стільки ви переплатите, оформивши кредит. З цього погляду розстрочка є вигіднішим варіантом, проте і тут переплата буде суттєвою.
 2. При оформленні кредиту куплена сільгосптехніка стає заставним майном. Відповідно, покупець може втратити її, якщо не впорається з фінансовим навантаженням.
 3. Банк не має наміру втрачати гроші, а тому перед схваленням кредиту клієнта ретельно перевірять на платоспроможність. Усе це затягує підписання договору. Очікування може бути критичним у тому випадку, коли сезон розпочався і трактор потрібен вже зараз. До того ж ризик відмови при кредитуванні досить високий.
 4. Щоб банк виділив гроші на купівлю трактора, у позичальника має бути хороша кредитна історія та висока платоспроможність. Тому невеликій компанії буде вкрай складно отримати схвалення.

Більшість кредитних договорів диктують клієнтові більше обов'язків, ніж прав. Графіки платежів часто незручні, а найменша просрочка може спричинити серйозні санкції. Тому багато юридичних осіб сьогодні вважають за краще не зв'язуватися з кредитами.

Купивши сільгосптехніку у лізинг у Харківській області, ви можете уникнути цілої низки проблем. Фахівці компанії ULF візьмуть на себе оформлення всіх паперів. Від вас потрібно лише визначитися з моделлю трактора, обравши той варіант, який найбільше задовольняє критеріям ціна-якість.

Лізинг – найкращий варіант купівлі сільгосптехніки, якщо є лише частина суми. Ми організовуємо продаж нових міні-тракторів, комбайнів та іншої техніки, необхідної для ведення для аграрного бізнесу.

Переваги покупки трактора в лізинг: пропозиція, від якої неможливо відмовитись

Купивши сільгосптехніку в лізинг у Харківській області, ви гарантовано отримаєте такі переваги:

 1. Укладення договору на індивідуальних умовах. Наші фахівці враховують фінансове становище компанії, сезонність робіт, момент отримання першого прибутку і т. д. Все це дозволяє укласти договір купівлі-продажу міні-трактора на найбільш вигідних для клієнта умовах.
 2. Розмір початкового внеску для юросіб стартує від 20%. Якщо оплата здійснюється в іноземній валюті, то мінімальний платіж – 25% вартості обраної моделі трактора або комбайна.
 3. Під час продажу техніка страхується. Такий підхід дозволяє покрити будь-які ризики.
 4. Договір лізингу для юросіб можна оформити на умовах, які дозволяють скоротити податки з прибутку. Подібне неможливо зробити при покупці мінітрактора в розстрочку.

Однією з найважливіших переваг лізингу є відсутність застави. Все, що вимагається від покупця, – це авансовий платіж. Причому він буде на порядок нижчим, ніж при кредитуванні.

Сучасна сільськогосподарська техніка коштує недешево. І як правило, молодому бізнесу дуже складно отримати велику суму в банку. Тому лізинг у разі може стати справжнім порятунком, дозволивши утримати бізнес на плаву.

Купівля трактора або комбайна в лізинг: швидко та вигідно

Наша компанія надає послуги лізингу близько 10 років. Сьогодні ULF співпрацює з найбільшими виробниками та постачальниками техніки для сільськогосподарської сфери. Це дозволяє нам запропонувати своїм клієнтам кілька партнерських програм, які передбачають особливі умови фінансування.

Щоб оформити договір лізингу на трактор чи комбайн у Харкові, вам потрібно зробити таке:

 1. Виберіть тип техніки та конкретну модель.
 2. Перейдіть на наш сайт та заповніть анкету.
 3. Далі з вами зв'яжеться менеджер компанії ULF для узгодження ключових моментів за договором лізингу.
 4. Підготуйте пакет документів.

Останній етап передбачає внесення авансового платежу та підписання договору. З цього моменту юридична особа може використовувати трактор або комбайн без будь-яких обмежень. Згодом техніку можна викупити або укласти новий договір лізингу, отримавши в розпорядження трактор іншої моделі.

Компанія ULF допоможе вам купити сільгосптехніку в Харкові протягом 7-10 днів. Лізинг – найкраще рішення для молодого бізнесу. Ви отримуєте сучасне, висококласне обладнання, внісши лише 20% від його вартості. І це – без суттєвих переплат, незручних графіків та ризику втратити куплений трактор.