Допомогти help-zsu
Агротехніка в лізинг від ULF

За 9 років існування в ULF було створено ряд партнерських програм та розроблено вигідні умови фінансування. Компанія співпрацює з лідерами ринку сільськогосподарської техніки: CNHi, AGCO, John Deere, Claas, Berthoud, Amazone, Kuhn, Maschio-Gaspardo та ін.

 

Отримати техніку в лізинг просто:

  • обираєте потрібну техніку

  • надсилаєте заявку (або телефонуєте за номером 0 800 331 001)

  • спілкуєтеся з менеджером, обираєте термін, валюту фінансування, графік платежів

  • направляєте пакет документів та підписуєте договір лізингу

  • користуєтеся технікою та ефективно розвиваєте бізнес

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ
ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ
Термін фінансування
від 1 до 5 років
Аванс
у гривні - від 20%, в іноземній валюті - від 25%
Графік платежів
сезонний, ануїтет
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.
МИ РАЗОМ З
NEW HOLLAND
NEW HOLLAND
AMAZONE
AMAZONE
SAMPO ROSENLEW
SAMPO ROSENLEW
FENDT
FENDT

В аграрному бізнесі сільгосптехніку найчастіше купують саме в лізинг. Так роблять не лише малі приватні фермерства з обмеженим бюджетом, а й великі агрохолдинги. Насамперед, лізинг - це можливість швидко оновити парк техніки. Адже якщо уявити, що потрібно одночасно купити трактор, комбайн, зерновоз та екскаватор, то стає зрозумілим, що це може відчутно вдарити по бюджету.

Та й не кожен фермер може дозволити собі велике разове вкладення в агротехніку. А брати той самий трактор у кредит чи розстрочку від банку - ще більший удар, особливо для малого фермерського господарства. Давайте розберемося, скільки коштуватимуть трактори у Львові в лізинг і чому новий мінітрактор кращий за вживаний трактор.

Що за скільки: скільки потрібно заплатити за лізинг нового трактора у Львові

Щоб купити трактор у лізинг у Львові, потрібно мати на руках не менше 20% від його вартості, якщо ви платите у гривні, та 25% - якщо у валюті. Це обов'язковий перший внесок. Укласти договір можна терміном від 1 до 5 років.

Продаж сг. техніки в Україні здійснюється за певною ставкою. Її розмір залежатиме від виду машини. Так, міні-трактор йде за нижчою ставкою, ніж той же комбайн. Платежі з лізингу за трактор, екскаватор чи зерновоз завжди формуються індивідуально. На їхній розмір впливає:

  • фінансове становище клієнта;
  • сезонні особливості збирання та продажу врожаю.

До речі, це ключова відмінність лізингу від негнучких кредитів або розстрочки: банк ніколи не дозволить вам змінювати графік платежів. У таких установах "підлаштовуються" під клієнта лише на етапі підписання договору. Але платежі за трактор ви будете зобов'язані вносити однакові щомісяця.

На сторінці вище ви можете скористатися онлайн-калькулятором і побачити, якою буде ціна лізингу на трактор або комбайн у Львові. Враховуйте, що це не точна цифра. Тільки менеджер нашої компанії розрахує вам вартість сг. техніки, виходячи з вашої особистої ситуації та того, яку модель трактора ви оберете в магазині.

Як купити комбайн у лізинг у Львові: що потрібно від клієнта

Щоб купити комбайн у лізинг (трактор, екскаватор, зерновоз - будь-яку, агротехніку), потрібно отримати позитивне рішення щодо фінансування від нашого співробітника. Для цього компанія має показати позитивну динаміку зростання свого бізнесу.

У ULF від клієнта вимагають стандартний перелік документів. До нього входить фінансова звітність та баланс, розшифровка кредитних зобов'язань. Важливим є і вік компанії - в ідеалі фермерському господарству має бути 1-3 роки. Якщо ж бізнес тільки відкривається, то щоб купити трактор у лізинг, слід надати особисті фінансові гарантії від засновників компанії або поручителів. Також враховується площа, яку обробляє компанія, структура посівів та культури.

Ключові умови лізингу на покупку трактора чи комбайна в ULF

В Україні не розвинена схема trade-in щодо сільгосптехніки. Наші фермери використовують трактори та комбайни на максимум, а коли щось ламається остаточно, вирішують взяти новий трактор, ніж доводити "до розуму" б/в.

У компанії ULF це одна з ключових умов - ми пропонуємо клієнтам у лізинг лише нові трактори у Львові. Враховуючи дорожнечу, а також труднощі в ремонті та обслуговуванні вживаної техніки, більшість фермерських господарств вважають, що краще брати сільгосптехніку від виробника. Краще взяти новий трактор, ніж старий трактор, адже час, витрачений на його відновлення, призведе до простою в роботі.

Також слід розуміти, що поки трактор, взятий у лізинг, не викуплений повністю, він числиться у власності лізингодавця. І ця умова має свої переваги. Наприклад, якщо така сільгосптехніка ламається, то покупець зобов'язаний одразу повідомити про це лізингодавцю. Компанія надішле свого співробітника для огляду трактора, комбайна або іншої машини, а потім займатиметься ремонтом.

Умови лізингу щодо формування графіка платежів завжди м'якші у порівнянні з кредитом або розстрочкою. В ULF практикують індивідуальний підхід - ми пропишемо такий графік виплат, який враховуватиме сезонність робіт на полях, ритм та умови збуту. Також ми не беремо у заставу майно чи інші активи клієнтів. Банк же обов'язково вимагатиме заставу для видачі великого кредиту або розстрочки.

Як придбати комбайн у Львові через компанію ULF

Якщо вас цікавить продаж сільгосптехніки, то на нашому сайті ви можете не тільки скористатися калькулятором, але й ознайомитись із каталогом інтернет-магазину. В якості ознайомлювальної інформації ми пропонуємо кілька позицій сг. техніки від світових виробників: New Holland, Fendt, Amazon та інші.

Після перегляду каталогу з цінами на сайті, залишайте заявку у спеціальній формі або зателефонуйте за безкоштовним номером. Також ви можете відвідати наш офіс у Львові за адресою вул. Промислова, 50/52. Консультант на місці розкаже вам все про умови договору та процедуру його підписання, розрахує розмір щомісячного платежу тощо.