Допомогти help-zsu
Агротехніка в лізинг від ULF

За 9 років існування в ULF було створено ряд партнерських програм та розроблено вигідні умови фінансування. Компанія співпрацює з лідерами ринку сільськогосподарської техніки: CNHi, AGCO, John Deere, Claas, Berthoud, Amazone, Kuhn, Maschio-Gaspardo та ін.

 

Отримати техніку в лізинг просто:

 • обираєте потрібну техніку

 • надсилаєте заявку (або телефонуєте за номером 0 800 331 001)

 • спілкуєтеся з менеджером, обираєте термін, валюту фінансування, графік платежів

 • направляєте пакет документів та підписуєте договір лізингу

 • користуєтеся технікою та ефективно розвиваєте бізнес

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ
ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ
Термін фінансування
від 1 до 5 років
Аванс
у гривні - від 20%, в іноземній валюті - від 25%
Графік платежів
сезонний, ануїтет
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.
МИ РАЗОМ З
NEW HOLLAND
NEW HOLLAND
AMAZONE
AMAZONE
SAMPO ROSENLEW
SAMPO ROSENLEW
FENDT
FENDT

Агротехніка в лізинг в Одесі

Для ведення агробізнесу потрібні чималі фінансові вкладення в активи. Необхідно купити різні види спецтранспорту та обладнань, щоб автоматизувати технологічні процеси і оптимізувати трудовитрати.

Початківцю і активно зростаючому агробізнесу важко купувати всі необхідні активи відразу. Але що робити, якщо для роботи підприємства потрібні трактори, екскаватори, зернозбиральні комбайни, КамАЗи та інші види спеціального транспорту?

Деякі юридичні особи звертаються в банки за кредитами, щоб купити екскаватори, трактори для роботи. Але взяти трактор та іншу с/г техніку під лізинг в Одесі – більш раціонально й виправдано в плані оптимізації бюджету агробізнесу.

Сільськогосподарський лізинг в ULF

Лізинг агротехніки – це довгострокова оренда транспортних засобів і обладнання юридичною особою з правом їх викупу після закінчення терміну договору. Тобто, після погашення всіх платежів, ви можете викупити у власність комбайн або мінітрактор за залишковою вартістю, або здати транспортні засоби назад і оформити в лізинг нову партію тракторів і зерновозів.

Які переваги дає лізинг:

 1. отримуєте нові комбайни, трактори для агробізнесу з невеликим початковим вкладенням;
 2. можливість придбати трактор або екскаватор за спеціальною програмою зі зниженим відсотком і знижкою від виробника;
 3. можна скласти гнучкий графік платежів (за індивідуальною домовленістю з клієнтом);
 4. оптимізуєте податкові виплати підприємства за рахунок витрат на лізингові платежі;
 5. можете постійно оновлювати міні екскаватори, трактори, комбайни, КамАЗи і зерновози в автопарку. Просто здаєте бв транспорт назад в компанію і оформляєте в довгострокову оренду нову партію техніки.

Сільськогосподарський лізинг – це чудова можливість отримати необхідні активи без великих вкладень і постійно оновлювати їх. Наприклад, оформивши трактор в лізинг в Одесі ви отримуєте активи для роботи підприємства набагато швидше й вигідніше, ніж у випадку з банківським кредитом. Вам не доведеться зупиняти технологічний процес при нестачі або поломці транспорту, чекаючи рішення банку та підшукуючи трактор або іншу с/г техніку для покупки.

Що, якщо взяти екскаватор або комбайн в кредит

Кредит – це грошова позика у банку чи іншій фінансовій установі під певну процентну ставку. Якщо розглядати стандартні умови кредитування, то є багато моментів, які не вигідні для бізнесу, наприклад:

 1. Довгий процес оформлення розстрочки. У фермерів може не бути часу збирати великий пакет документів і чекати перевірки служби безпеки.
 2. Кредит обходиться дорожче ніж лізинг для бізнесу. Висока процентна ставка банку + страхування життя і здоров'я включене в загальну заборгованість збільшують щомісячні платежі.
 3. Не надається гнучкий графік платежів. Схема погашення щомісячних платежів з урахуванням сезонності прибутку, була б дуже зручна й вигідна для агробізнесу.
 4. Банк може відмовити в розстрочці або схвалити недостатню суму.

Трактори, комбайни підприємства потрібно періодично оновлювати. При лізингу ви просто можете здати їх назад фірмі і отримати нову партію тракторів натомість. У разі купівлі транспорту в розстрочку, в майбутньому доведеться продавати бв трактор або комбайн самому: шукати покупців, готувати документи, торгуватися, ремонтувати перед продажем.

Як оформити сільськогосподарський лізинг

На відміну від розстрочки, взяти с/г техніку під лізинг в Одесі набагато простіше і швидше. У нашому каталозі ви знайдете різні види сільськогосподарських транспортних засобів для автоматизації технологічних процесів за вигідними цінами.

Кілька кроків для оформлення лізингу:

 1. виберіть марку і модель комбайна, трактора, камаза, міні екскаватора або зерновозу;
 2. заповніть коротку анкету на сайті або зателефонуйте нам;
 3. після обробки заявки, обговоримо деталі угоди: аванс, термін договору, графік платежів;
 4. ми купуємо і реєструємо транспортний засіб;
 5. передаємо вам зерновоз, екскаватор або комбайн в користування.

Трактор в лізинг в Одесі: які умови

У компанії ULF передбачені всі умови для комфортного оформлення фінансової послуги, щоб ви швидше отримали трактор, зерновоз, екскаватор та інший транспорт в Одесі.

Оформлення зернозбиральних комбайнів, міні-тракторів, камазів в лізинг можливо тільки з авансовим платежем. Мінімальний аванс складає 20% від ціни транспортного засобу, якщо фінансування в гривнях, 25% – в іноземній валюті.

У нас можна оформити лізинг на термін від 1 року до 5 років. Є можливість погасити лізингові платежі раніше терміну і оформити транспортний засіб у власність підприємства.

Валюту фінансування Ви вибираєте самі: UAH, USD або EUR.

Звертайтеся за вигідним лізингом в ULF. Розрахуйте прямо зараз платежі за лізинг через наш онлайн калькулятор, щоб дізнатися, наскільки це буде вигідно для вашого бізнесу.