Допомогти help-zsu
Агротехніка в лізинг від ULF

За 9 років існування в ULF було створено ряд партнерських програм та розроблено вигідні умови фінансування. Компанія співпрацює з лідерами ринку сільськогосподарської техніки: CNHi, AGCO, John Deere, Claas, Berthoud, Amazone, Kuhn, Maschio-Gaspardo та ін.

 

Отримати техніку в лізинг просто:

 • обираєте потрібну техніку

 • надсилаєте заявку (або телефонуєте за номером 0 800 331 001)

 • спілкуєтеся з менеджером, обираєте термін, валюту фінансування, графік платежів

 • направляєте пакет документів та підписуєте договір лізингу

 • користуєтеся технікою та ефективно розвиваєте бізнес

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ
ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ
Термін фінансування
від 1 до 5 років
Аванс
у гривні - від 20%, в іноземній валюті - від 25%
Графік платежів
сезонний, ануїтет
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.
МИ РАЗОМ З
NEW HOLLAND
NEW HOLLAND
AMAZONE
AMAZONE
SAMPO ROSENLEW
SAMPO ROSENLEW
FENDT
FENDT

Прогрес поступово торкається кожної сфери людської діяльності. Не виняток і агротехніка: комбайни, екскаватори, трактори, зерновози - спецтехніка для фермерського бізнесу регулярно вдосконалюється.

Тому юридичним особам, які задіяні в аграрній ніші, доводиться періодично оновлювати свій автопарк. З огляду на вартість спецтехніки, кредит у банку чи розстрочка - варіант збитковий. Особливо це стосується молодих фермерських підприємств: підсумкова ціна на комбайн або техніку Камаз за програмою кредитування може загнати бізнес у бездонну боргову яму.

Агротехніка в лізинг у Запоріжжі: що отримують клієнти ULF

Оптимальною альтернативою кредиту та розстрочці виступає такий фінансовий інструмент, як лізинг. Особливо якщо говорити про розвиток сільськогосподарського бізнесу у великих містах України, у тому ж Запоріжжі.

Якщо ви вирішите взяти екскаватор або трактор у лізинг у Запоріжжі, то компанія ULF допоможе вам з оформленням усіх паперів, а наші фінансові консультанти складуть гнучкий графік виплат. Рішення купити трактор чи іншу агротехніку в Запоріжжі за договором лізингу має свої переваги:

 • договір складається на індивідуальних умовах, з урахуванням сезонності робіт та прогнозів щодо отримання першого прибутку;
 • якщо клієнт оплачує лізинг у гривні, то розмір авансового платежу складе йому мінімум 20% (при оплаті в іноземній валюті - 25%);
 • є можливість оформити лізинг для юридичних осіб на умовах, які сприяють скороченню податку на прибуток (з розстрочкою не вийде);
 • вся техніка обов'язково страхується, що дозволяє покрити будь-які ризики.

Якщо врахувати, що такий фінансовий інструмент не вимагає застави чи поруки, і потрібен лише авансовий платіж, то його переваги у порівнянні з кредитуванням чи розстрочкою є очевидними. Крім того, банки неохоче видають великі кредити молодому бізнесу.

Компанія ULF не перевіряє кредитну історію клієнта, і те, що вважається поганою репутацією для банку, нас не турбує. Разом із персональним фінансовим консультантом ви розробите індивідуальний графік платежів, а далі зможете зосередитись на розвитку власного бізнесу.

Зерновоз, комбайн або трактор у лізинг у Запоріжжі: як швидко та вигідно купити агротехніку

Компанія ULF існує майже 10 років. І за цей час ми налагодили співпрацю з найбільшими виробниками та постачальниками на ринку агротехніки. В ULF вам запропонують кілька партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування. Взяти трактор чи спеціалізовані машини Камаз у лізинг за допомогою нашої компанії дуже просто:

 • визначтеся, який вид техніки вам потрібен, та яку ціну ви готові заплатити;
 • заповніть анкету-заявку на нашому сайті;
 • проконсультуйтеся з менеджером ULF;
 • подайте пакет документів та підпишіть договір лізингу.

З компанією ULF всього за тиждень-півтора ви зможете купити необхідну сільськогосподарську техніку в лізинг у Запоріжжі та втілити у життя свою бізнес-ідею.