Допомогти help-zsu

Мотоцикли в лізинг ШВИДКО та ВИГІДНО!

Умови оформлення лізингу

01

Термін фінансування від 1 до 4 років

02

Аванс від вартості мотоциклу 30%

03

Лізинговий платіж включає реєстрацію та ОСЦПВ

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF Finance

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу
icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний
icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта
icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF Finance

НАШІ КЛІЄНТИ

icon
ТОВ «Нова пошта»
icon
ТОВ «Убер Україна»
icon
Національна поліція України
icon
ТОВ «Житомирський м'ясокомбінат»
icon
ПАТ «Українська залізниця»
icon
Мережа виномаркетів «OK wine»
icon
ТОВ «ВІП СЕВЕН КАРС»
icon
ТОВ «Рентал»
icon
ТОВ «АНТ»
icon
ТОВ «Неотепло»
icon
ТОВ «Пломбір-Івент»
icon
ТОВ «Шпола Агро-Ідустрі»
icon
ТОВ «Санако»
icon
ТОВ «Інтекс Груп»
icon
ТОВ «Голандський корм»
icon
ТОВ «Лакі Фарма»
icon
ТОВ «СКМ Девелопмент»
icon
ТОВ «Доронік Україна»
icon
ТОВ «Формула вкуса»
icon
ТОВ «ФК Салютаріс»
icon
RentDrive

НАШІ ПАРТНЕРИ

icon
Імпортер Toyota «Тойота-Україна»
icon
Lexus
icon
BMW
icon
Mazda
icon
Mercedes-Benz
icon
Renault
icon
Імпортер Hyundai «Хюндай Мотор Україна»
icon
ОЛИМП МОТОР Hyundai
icon
Skoda
icon
Ford
icon
Nissan
icon
Miitsubishi Motors
icon
Opel
icon
Infiniti
icon
Ravon
icon
Citroёn
icon
Імпортер BMW «АВТ Баварія»
icon
ТОВ «ВіДі Автосіті»
icon
АІС група компаній
icon
ТОВ «Богдан-Авто Холдинг»
icon
УкрАВТО
icon
ARX страхування
icon
Uniqa страхування
icon
SIXT Україна (ТОВ «Оптіма лізинг»)
icon
PZU Україна
icon
ІНГО Україна
icon
MOST-Україна (ТОВ «МОСТ-Україна»)
icon
Winner
icon
Українська страхова група
icon
ITALAUTO
icon
CargoVis
icon
Benish GPS
icon
УКРАВТО Імпорт
icon
Yamaha
icon
Harley-Davidson
icon
TRANS AGRO MARKET
icon
Electri4ka

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Діючим клієнтам

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

За гривневими договорами рахунки виставляються за 5 днів до дати, вказаної в графіку платежів.

За договорами з прив'язкою до курсу валют рахунки виставляються відповідно до дати, яка вказана у графіку платежів. Це пов’язано із тим, що розрахунок суми валютного коригування здійснюється з огляду на курс валют, зафіксований на дату платежу, зазначену в договорі.

Згідно з умовами договору лізингу (п.7.1.1), пеня нараховується за кожен день простроченої заборгованості у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченої заборгованості. Після нарахування пені Вам буде надіслано рахунок на електронну пошту.

На суму боргу понад 15 (30) календарних днів. А саме з 16 (31) календарного дня (окрім пені, передбаченої п.7.1.1. Загальних умов), нараховується штраф у розмірі 10% від суми заборгованості згідно з п. 7.1.2 Загальних умов до договору лізингу

В дату фактичного надходження коштів на банківський рахунок Лізингодавця.

У такому разі зобов'язання з оплати настає наступного робочого дня.

Рахунки надсилаються на пошту, яка вказана в договорі лізингу/Опитувальнику. Якщо реальна адреса відрізняється, просимо направити офіційного листа  щодо зміни електронної пошти.

Відповідно до умов Договору, Лізингоодержувач не має права вимагати від Лізингодавця будь-якого відшкодування, відтермінування оплати або зменшення суми лізингових платежів за договором у разі перерви (у тому числі ушкодження Предмету лізингу) в експлуатації Предмета/Об’єкта лізингу, яка виникла після підписання Акту приймання-передачі Предмета/Об’єкта лізингу, незалежно від причин виникнення такої перерви.

Для внесення більшої суми, Вам потрібно написати офіційне звернення на дострокове внесення коштів за 20 днів до дати сплати чергового лізингового платежу за Графіком платежів.

Шаблон заяви завантажте в меню “Шаблони документів”. Заповніть заяву та надішліть скан-копію/фото на пошту client.service@ulf.ua

Або подайде звернення через особистий кабінет ULF24. Ваш запит буде розглянуто впродовж 20 робочих днів. 

Для внесення змін сторони обов’язково мають підписати Додаткову угоду до Договору, в якій буде змінено Графік платежів.

Якщо Додаткова угода не підписана, зміни вважаються не внесеними.

Для розгляду Лізингодавцем внесення даних змін за Договором, потрібно за 30 днів до дати сплати чергового лізингового платежу написати офіційне звернення.

Шаблон заяви можете завантажити у меню “Шаблони документів” та скан копію/фото надіслати на пошту client.service@ulf.ua або через особистий кабінет ULF24 подати звернення. Ваш запит буде розглянуто впродовж 30 робочих днів. 

Для внесення змін сторони обов’язково мають підписати Додаткову угоду до Договору, в якій буде змінено Графік платежів.

Якщо Додаткова угода не підписана, зміни вважаються не внесеними.

Для розгляду Лізингодавцем внесення даних змін за Договором Вам потрібно написати офіційне звернення за 30 днів до дати сплати чергового лізингового платежу за Графіком платежів. Шаблон заяви можете завантажити у меню “Шаблони документів” та скан копію/фото надіслати на пошту client.service@ulf.ua або через особистий кабінет ULF24 подати звернення. Ваш запит буде розглянуто впродовж 30 робочих днів. 

Для внесення змін сторони обов’язково мають підписати Додатковий договір до Договору лізингу.

Якщо Додатковий договір до Договору лізингу не підписано зміни вважаються не внесеними.

Згідно умов Договору лізингу Лізингоодержувач не може передавати Предмет/Об’єкт лізингу третім особам без письмового погодження Лізингодавця. 

Виключення: Якщо Лізингоодержувачем є фізична особа, не потрібно отримувати погодження у разі передачі Предмета/Об’єкта лізингу у користування родичам+ першої лінії (батьки, діти, чоловік/дружина).

Для отримання однієї з послуг Вам необхідно написати офіційне звернення. Шаблон заяви можете завантажити у меню “Шаблони документів” та скан копію/фото надіслати на пошту client.service@ulf.ua або через особистий кабінет ULF24 подати звернення. Ваш запит буде розглянуто впродовж 10 робочих днів.

Особистий кабінет - це кабінет Клієнта, де Ви можете онлайн переглядати всю інформацію за договором: графік платежів, актуальний борг, залишок по тілу, штрафи ПДР, дати дії договорів страхування, предмети лізингу та всю інформацію щодо них, подавати офіційні звернення, завантажувати рахунки на загальний борг або на наступний платіж на пошту. Зареєструватися можете звернувшись за номером 0 800 331 001.

Відповідно до умов договору, впродовж 20 робочих днів після останньої оплати за графіком, Вам на поштову скриньку буде надіслано перелік документів для закриття договору.

Для цього необхідно написати офіційне звернення на нашу компанію в довільній формі про те, що Ви берете на себе зобов’язання сплачувати штрафи. Після надання Лізингодавцем офіційної відповіді-підтвердження, можете сплачувати штрафи самостійно.

Якщо штраф не буде сплачено впродовж пільгового періоду (10 календарних днів від моменту отримання постанови), то наша компанія сплатить штраф самостійно і перевиставить рахунок на компенсацію з урахуванням ПДВ.

Ви можете звернутися на гарячу лінію за номером 0 800 331 001 та оформити договори за умовами наших партнерів.

Купити новий спортивний чи кросовий байк- задоволення не з дешевих. А якщо це ваш перший мотоцикл, то, напевно, є сумніви щодо того, чи не буде він простоювати в гаражі через кілька сезонів.

Є й інша категорія- мешканці великих міст України (наприклад, кияни), які щодня втрачають у пробках годину-півтори дорогоцінного часу. Хоча б у теплу пору року вони пересідають на мотоцикл, щоб заощаджувати такий цінний ресурс.

Якщо ви серйозно думаєте про те, щоб купити новий мотоцикл, то, напевно, вже визначили для себе всі переваги такого виду транспорту. Тому нижче ми зосередимося лише на тому, як це зробити з мінімальними втратами часу та оптимальним навантаженням на бюджет.

Чи варто брати мотоцикл у кредит в Україні та чим такий спосіб гірший за лізинг

Щоб отримати мотоцикл у кредит або в розстрочку, доведеться погодитися на умови, вигідні банку, а не вам. І це перша відмінність від лізингу. Система кредитування в Україні влаштована таким чином, щоб максимально убезпечити сам банк від неблагонадійних клієнтів. Через це часто страждають платоспроможні громадяни. Особливо важко отримати кредит чи розстрочку у великих містах країни: у тому ж Києві банки дуже прискіпливо оцінюють потенційного позичальника.

Щоб взяти мотоцикл у кредит або в розстрочку вам доведеться:

 • підготувати документи, зокрема довідку про доходи;
 • привести поручителя, який теж має підтвердити свою платоспроможність;
 • оформити мотоцикл як заставне майно перед банком (не справлятиметеся з платежами- його заберуть).

Після отримання кредиту та придбання мотоцикла, вам доведеться самостійно займатися його реєстрацією, постановкою на облік, оформленням страховки. Кожен із цих етапів забирає багато часу та сил. З іншого боку, ви обмежені рамками закону, адже поставити транспортний засіб на облік можна лише в обмежений термін. І якщо ви думаєте, що все тут так легко, мовляв, куплю, зареєструю і буду їздити, то реальний стан речей виявиться не таким райдужним.

Враховуючи ще й величезні відсотки за кредитом, деякі розраховують купити мотоцикл в розстрочку. Тільки на практиці цей варіант виявляється не дуже вигідним. У випадку з розстрочкою відсотки справді нижчі. Але клієнту доведеться внести велику суму коштів як початковий внесок, а залишок потрібно виплатити в найкоротші терміни. Інакше розстрочку не дадуть.

Що потрібно, щоб купити мотоцикл у лізинг: проста процедура з ULF

Тепер давайте розберемося, чому купівля мотоцикла без банку, у лізинг- це привабливіший варіант. Якщо ви фізична особа, і хочете взяти, наприклад, спортивний мотоцикл, то процедура лізингу вимагатиме від вас мінімальної участі:

 • вибираєте мотоцикл;
 • залишаєте онлайн-заявку або приходите до нашого офісу в Києві (повний перелік філій по Україні є на сайті);
 • далі проходить процедура фінансового аналізу, після чого наш менеджер складає ваш індивідуальний графік платежів;
 • вносите аванс, підписуєте лізинговий договір на мотоцикл і їдете на своєму байку додому.

Якщо ви юридична особа, і хочете зробити власний мото-парк, в якому були б представлені вантажні мотоцикли, спортивні, кросові, круїзери або класичні байки під оренду, то для вас купити мотоцикл в лізинг буде майже так само просто, як і для фізособи. З іншого боку, організації мають можливість отримувати певні податкові поблажки з допомогою використання лізингу.

Ключовим моментом у процедурі лізингу є те, що менеджери ULF беруть на себе всю бюрократичну метушню з постановкою мотоцикла на облік та оформленням страховки. Вам не доведеться ходити по інстанціях і відстоювати в чергах. Ви просто підписуєте договір та забираєте свій мотоцикл.

Мотоцикли в лізинг в Україні: здорова альтернатива кредиту та розстрочці від компанії ULF

Компанія ULF вже близько десяти років займається лізингом мотоциклів. За цей період ми створили вигідні партнерські програми, які дозволяють як фізичним, і юридичним особам купувати мотоцикли в лізинг на максимально вигідних їм умовах.

Цей фінансовий інструмент має очевидні переваги:

 • ви отримуєте мотоцикл без кредитних зобов'язань, без розстрочки, взагалі без банку, отже економите гроші та нерви;
 • купівля нового байка в лізинг- це чудова можливість взяти мотоцикл вже завтра, маючи на руках лише частину необхідної суми;
 • процентна ставка у лізингу завжди гнучка і залежить від термінів, партнерської програми та розміру початкового внеску;
 • фінансові експерти компанії ULF розробляють індивідуальний графік платежів, що прописується у лізинговому договорі на мотоцикл;
 • всі витрати розподіляються у графіку платежів, отже клієнт може виплачувати вартість, наприклад, того самого страхового поліса поступово;
 • лізинг- це зручне оформлення мото транспорту (клієнт підписує лише договір, іншими питаннями займається його персональний менеджер.

Ні для кого не є секретом, що лізинг працює на клієнта, а кредитування- на банк. Вам потрібно лише залишити онлайн-заявку на сайті ULF, і вже після першого дзвінка нашого менеджера ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір.