ULF FINANCE - надійний фінансовий партнер!

ULF Finance - лізингова компанія, яка надає фінансові послуги. Ми розуміємо, наскільки наші клієнти цінують свій час та гроші, тому:

  • максимально прискорюємо процес між поданням заявки на фінансування та отриманням предмету лізингу
  • постійно створюємо та вдосконалюємо партнерські програми спільно з дилерами та імпортерами

9 років

досвіду на фінансовому ринку

18 міст

в яких представлена компанія

19 партнерів

та 19 офіційних партнерських програм

Умови фінансування


ТОВ “УЛФ-Фінанс” надає послуги фінансового, оперативного, зворотного лізингу та сервісного обслуговування
 

  • Авансовий платіж від 20% до 90% (в залежності від вартості предмету лізингу (автомобіль, сільськогосподарська техніка, обладнання)
  • Адміністративний платіж 2,5% (в залежності від суми фінансування)
  • Строк фінансування – до 5 років
  • Відсоткова ставка (змінювана/фіксована) в залежності від визначеного фінансування у гривні або з використанням еквівалента іноземної валюти. У випадку, якщо UIRD* зміниться більше, ніж на 1 процентний пункт, ставка переглядається щоквартально.
  • Виплати здійснюються у гривні за комерційним курсом станом на робочий день, що передує дню виставлення рахунку


*(Ukrainian Index of Retail Deposits Rates) - шестимісячна ставка українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб.
** Наведені дані є орієнтовними. Остаточні умови фінансової послуги, що надається ТОВ “УЛФ-Фінанс” фіксуються при укладенні відповідного договору.

НАМ МОЖНА ДОВІРЯТИ

icon

Гнучкість

З ULF Finance ви відчуєте індивідуальний підхід. Персональний фінансовий консультант підбирає та погоджує з вами найбільш зручні умови.
icon

Мінімальне навантаження на бюджет

Всі витрати включені до графіку платежів та розподілені на весь термін договору
icon

Оперативність

30 хв - зворотній звязок від 8 годин - розгляд угоди та попереднє рішення щодо фінансування до 4 днів - оформлення пакету документів, підписання договору лізингу до 1 дня - внесення авансу та одноразової комісії до 2 днів - отримання предмета лізингу
icon

Доступність

Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті www.ulf.ua. Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору. ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.