Допомогти help-zsu

Останні новини ULF Finance

26 May 2021
«Автобезпека в лізинг» - нова партнерська програма лізингової компанії ULF та лідера ринку автобезпеки Benish GPS
«Автобезпека в лізинг» - нова партнерська програма лізингової компанії ULF та лідера ринку автобезпеки Benish GPS

Встановленням системи безпеки займається компанія Benish GPS[A1]  - визнаний експерт з автобезпеки не тільки в Україні, але й у світі. Компанія Benish GPS має величезний досвід та знає, наскільки важливо дбати про авто з першого дня експлуатації та мінімізувати небезпеку угону, особливо якщо клієнт бере автомобіль у лізинг.

Керівник B2B продажів Benish GPS Богдан Шматок поділився своїм баченням співробітництва із лізинговою компанією ULF: «Автобезпека та комфорт клієнтів для нас – на першому місці. Ми вже багато років співпрацюємо з ULF та обслуговуємо сотні наших клієнтів з GPS-моніторингу. Мене особисто дуже надихає наша нова спільна партнерська програма Автобезпеки із «ULF Finance». Отже, зараз безпека автомобіля та комфорт для його власника стануть ще доступнішими»

Революційна супутникова система автобезпеки Benish GUARD Force – це  унікальна система з модулем GuardBlocker (який протидіє глушінню), диспетчеризацією та клієнтським сервісом 24/7.

Диспетчерський центр працює 24/7 і, тому, у будь-який час може запобігти угону, викликати поліцію або групу мобільного реагування. При цьому безпосередня участь водія зовсім не обов’язкова, адже система самостійно реагує на загрозу. Додатковою перевагою системи є наявність мобільного додатку, через який можна контролювати функції авто. Окрім цього, для деяких марок авто розроблена та опрацьована опція автозапуску (Toyota, Lexus). Наразі компанія працює над розширенням кількості брендів, для яких опція стане також доступною.

Переваги системи Benish GUARD Force:

1. Протидія глушінню GSM-сигналу (GuardBlocker)

2. Клієнтська підтримка в дорозі 24/7

3. Захист від «кодграбберів» та «вудочок»

3. Мобільний додаток (зручне керування системою автобезпеки та функціями авто)

4. Безконтактні мітки у комплекті, що виключають можливість угону (навіть якщо зловмисник заволодів ключами).

5. Фонд фінансових гарантій у розмірі 3 млн. грн. (Одноразова виплата - 150 тис. грн. власнику у випадку угону).

6. Тривожна кнопка – допомога в нештатних ситуаціях.

7. Реакція на удар, нахил або переміщення, евакуацію автомобіля при вимкненому електроживленні.

8. У разі тривоги - виклик наряду поліції або однієї з 600+ приватних груп мобільного реагування.

9. Перший рік клієнтського обслуговування безкоштовно

«Колаборація з компанією Benish GPS дозволяє створювати для наших клієнтів ще більш комфортні умови користування автомобілями, гарантуючи зручність, безпеку та спокій за транспортний засіб. Супутникова система Benish GUARD Force – це дійсно революційний пристрій» - коментує Дмитро Пауков, начальник департаменту розвитку ULF.

Як можна взяти у лізинг автомобіль із системою автобезпеки Benish GUARD Force?

  1. Обрати будь-яке авто та подати заявку на фінансування в лізингову компанію ULF
  2. Озвучити менеджеру ULF, що хотіли б встановити систему автобезпеки Benish GUARD Force на автомобіль
  3. Погодити графік виплат за автомобіль з системою автобезпеки Benish GUARD Force
  4. Підписати лізинговий договір, сплатити аванс та одноразову комісію
  5. Отримати автомобіль із встановленою [A3] революційною системою автобезпеки Benish GUARD Force

Додатково:

ULF - універсальна лізингова компанія, яка входить до Групи «ТАС» і надає послуги з фінансування промислового обладнання, транспорту, сільськогосподарської техніки, легкових та вантажних авто; виступає в якості фінансового партнера найбільших постачальників транспорту та техніки. За 10 років існування на фінансовому ринку, компанія впевнено посідає лідируючи позиції на ринку лізингу та має мережу представництв у 18 містах України.

Benish GPS  –   лідер ринку супутникових систем та моніторингу, міжнародний провайдер GPS 

рішень для комерційного, державного та індивідуального користування. Входить до складу холдингу Benish Group, який працює  у 18 країнах світу. За останні 17 років компанія розширила лінійку своїх продуктів та послуг, входить до складу Американської Торговельної Палати, Європейської Бізнес Асоціації та має ексклюзивний договір про негайне реагування з департаментом ДАІ МВС України.