Допомогти help-zsu

ФІНАНСУВАННЯ НОВИХ АВТО ДЛЯ ТАКСІ

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

icon

Всі платежі - у графіку

Всі витрати включені до графіку та розподілені на весь термін договору: реєстрація, КАСКО, Автоцивілка

icon

Турбуємося про Вас

ULF займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидкість

При наявності усіх необхідних документів, отримуєте авто за 5 робочих днів

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ

 • МАРКА АВТО У ЛІЗИНГ ПІД ТАКСІ

  • Peugeot 301, Citroen C-Elesse, Hyundai Accent, Skoda Skala, Toyota Corolla, Renault Logan та ін.
 • КЛІЄНТ

  • Фізичні особи
  • Юридичні особи
  • ФОП
 • Аванс від 20%

 • Термін фінансування - до 48 міс.

АВТО ДЛЯ ТАКСІ

грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

Для того, щоб створити службу таксі, потрібно сформувати таксопарк. Деякі компанії вирішують цю проблему шляхом найму на роботу водіїв зі своїми авто. Виглядає такий збірний таксопарк несолідно, технічний стан автомобілів буває далеким від ідеального. А на покупку авто, які будуть належати компанії, часто не вистачає грошей. Вихід – покупка в кредит. Вигідною альтернативою традиційному кредитуванню є лізинг авто – спосіб, який має спільні риси з покупкою в кредит, в розстрочку та з довгостроковою орендою. Оформлення автомобілів для таксі в лізинг – це відмінний спосіб вести бізнес, маючи в своєму розпорядженні обмежений стартовий капітал.

Що таке лізинг таксі

 

При покупці автомобілів для служби таксі в лізинг вартість транспортного засобу розбивається на кілька платежів, які потрібно вносити за графіком. Всі інші платежі – за послуги реєстрації, страхові поліси – теж здійснюються не за один раз, а частинами, за графіком. Покупець розплачується за авто, придбане на виплату, протягом декількох років. Щомісячні платежі виходять невеликими.

Компаніям або підприємцям, які надають послуги таксі, простіше виділити потрібні суми зі свого бюджету, адже весь цей час автомобіль використовується для перевезення пасажирів і приносить дохід.

Для того, щоб отримати авто в своє розпорядження, досить виплатити аванс (аналог першого внеску при покупці в кредит) і разову комісію.

При покупці авто для таксі в кредит відсутні кошти надає банк або інша фінансова організація. Такі кредитори вимагають підготувати солідний пакет документів, довго розглядають заявку, а відсотки за договорами автокредитування високі (вище, ніж за договором лізингу). Лізинг швидше схожий на розстрочку, тільки покупець розплачується по частинах не з продавцем, а з компанією, яка надає таксі в лізинг.

Схема покупки авто для таксі в лізинг з ULF:

 1. Ви вибираєте модель автомобіля марки Renault з асортименту пропозицій продавця та укладаєте договір лізингу з ULF.
 2. ULF повністю розраховується з продавцем і продає вам таксі в розстрочку з авансовим внеском.
 3. Ви використовуєте авто в комерційних цілях, отримуєте дохід, розплачуєтеся з ULF згідно з графіком, який є частиною договору. З юридичного та фінансового погляду ви в цей період є не власником, а орендарем авто.
 4. Коли сума за договором лізингу машини повністю виплачена, ви можете отримати всі документи на авто, воно переходить у власність вашої компанії.

Особливості програми автомобіль для таксі в лізинг

За програмою таксі в лізинг від ULF:

 • мінімальний аванс становить 20% від вартості авто;
 • розстрочка на авто у лізинг під таксі надається на термін до 48 місяців;
 • разом з авансом необхідно сплатити суму разової комісії, яка становить 2,5% від вартості авто.

У програмі таксі в лізинг доступний широкий модельний ряд автомобілів, які мають оптимальні характеристики для використання в якості таксі. Надаються знижки, які, в залежності від моделі, складають 8-10%.

Переваги покупки таксі в лізинг

Програма машина у лізинг під таксі від ULF це:

 • можливість укомплектувати таксопарк новими авто різного класу та сегменту одного з провідних європейських виробників;
 • мінімальні початкові витрати. За суму, яку довелося б витратити на покупку одного авто, ви можете придбати 4-5 аналогічних авто в лізинг під таксі;
 • можливість організації високоприбуткового бізнесу. Використання цифрової платформи підвищує привабливість служби таксі для клієнтів;
 • простота й оперативність – зворотній зв'язок протягом пів години з моменту подачі заявки, розгляд і прийняття рішення протягом години, весь процес оформлення угоди займає до 5 робочих днів;
 • високі шанси отримати схвалення заявки навіть для тих, кому банк відмовив у кредиті.

В рамках програми лізингу таксі Renault - ULF обслуговуються не тільки юридичні особи, компанії з великим таксопарком. Підприємці, фізичні особи, які займаються пасажирськими перевезеннями та хотіли б обзавестися новим, зручним, престижним авто, можуть купити таксі в розстрочку. Наших клієнтів чекає чимало приємних бонусів від ULF. Служба таксі в рамках цієї програми частково компенсує витрати на покупку авто, сума компенсації 62000 грн. для киян, 30000 для водіїв з регіонів.

Подати заявку на покупку таксі в кредит можна на сайті.