Допомогти help-zsu

Fendt

 • Аванс від 30%
 • Ставка від 0,01%
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу

icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний

icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF

icon

УЛФ-ФІНАНС є учасником державної програми підтримки бізнесу

Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%. Програма реалізується Урядом України за ініціативи Президента України через Фонд. Документ, Документ.

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

Німецька сільськогосподарська техніка Fendt активно використовується не тільки в агропромисловості, а й у будівельній, лісозаготівельній, рудовидобувній сферах. Тому не дивно, що послуга лізингу на Fendt така популярна серед бізнесменів в Україні. І трактори, і зернозбиральні комбайни Фендт відрізняються високим рівнем продуктивності та прохідності, і мати пару агрегатів у своєму автопарку означає закласти надійний фундамент бізнесу.

Компанія ULF надає нову техніку Fendt у лізинг на дуже гнучких умовах. З нами ви можете поповнити свій парк сільськогосподарських машин максимально швидко та безболісно для бюджету компанії.

Трактор Fendt: універсальність та продуктивність, закладені аграріями

Особливість німецького бренду Fendt у тому, що його інженери активно співпрацюють з аграріями, запрошують їх брати участь у розробці нових моделей тракторів та зернозбиральних комбайнів. У свій час такий підхід дозволив виробнику краще зрозуміти вимоги працівників сільськогосподарської сфери. Також Fendt розробив кілька унікальних технологій, впровадження яких зробило трактор Фендт практично незамінним агрегатом в умовах важкої роботи на полі та розширило сферу експлуатації техніки Fendt.

Один із ключових принципів німецького виробника - створювати таку техніку, яка демонструватиме високу ефективність при мінімальних збитках для навколишнього середовища. Тому кожен сучасний трактор Fendt характеризується низьким питомим тиском на грунт і викидає в атмосферу дуже мало газів.

Чому Fendt такий популярний в Україні

Трактор Fendt - універсальна техніка. Він може однаково ефективно використовуватися і на великому полі, і на маленькій ділянці землі. Конструкція кожної моделі Fendt оснащена спеціальною гідравлічною системою, яка дозволяє перетворювати звичайний трактор на бульдозер або рухомий екскаватор.

Сучасні моделі Fendt оснащуються переднім приводом та підвіскою, яка створена спеціально для польових робіт - скоординовані амортизатори ефективно демпфують вертикальні вібрації, навіть за умов виконання робіт із суттєвими тяговими зусиллями.

Також Fendt славиться мінімальним ковзанням коліс. На електронному управлінні вузол задньої навіски прораховується максимально точно, що дозволяє трансформувати потужність двигуна на тягове зусилля, і техніка Фендт працює без ковзання.

Окремо варто відзначити рівень комфорту, який отримує оператор. Всередині кабіни трактор Фендт має дисплей, на який виноситься вся інформація, справді ергономічну панель приладів, сидіння з регулюванням і спеціальні ніші, куди водій може скласти свої особисті речі.

Як купити новий зернозбиральний комбайн чи трактор Фендт у лізинг в Україні

Ціна нової техніки Fendt на перший погляд може здатися непідйомною, особливо якщо ви вливаєтеся в аграрний бізнес. Але на практиці все не так складно. Досвідчені фермери знають дві речі:

 • сільськогосподарську техніку Fendt потрібно купувати новою;
 • купити Fendt краще у лізинг. Кредит або розстрочка можуть вичавити з бізнесу усі соки.

Окремо слід розглянути варіант із кредитуванням та розстрочкою на Fendt. За нинішніми мірками це вкрай невигідно - відсотки високі, а терміни (у тієї ж розстрочки) стислі. До того ж банк може не видавати кошти в кредит на Фендт бізнес-початківцю. А для розстрочки потрібно, щоб на руках було від 50% вартості техніки Fendt. Такі витрати можуть виявитися нераціональним розподілом коштів на будь-якій стадії ведення своєї справи. У результаті ціна на Fendt у кредит буде непідйомною для аграрної компанії-початківця.

У такій справі приходить на допомогу компанія ULF. Ми вже понад 10 років надаємо лізингові послуги на ринку України та маємо бездоганну репутацію серед фермерів. Щоб купити німецьку техніку Fendt у нас, вам потрібно:

 1. Залишити заявку на нашому сайті. Протягом півгодини з вами зв'яжеться наш менеджер та відповість на всі ваші запитання щодо покупки Fendt. Попередньо ви можете скористатися онлайн-калькулятором на сайті та розрахувати, яка буде ціна на Фендт у лізинг.
 2. Погодити графік платежів та зібрати потрібні документи. Консультант ULF розробить графік платежів спеціально для вас, розповість про програми підтримки при покупці техніки Fendt, пояснить, які документи потрібно підготувати.
 3. Внести аванс та підписати договір. Компанія ULF пропонує умови, за якими вам потрібно буде внести від 30% вартості за сівалку, зернозбиральний комбайн Fendt або іншу техніку. Ми працюємо з різними валютами та пропонуємо ставку від 0,01%.
 4. Отримати вибраний вид техніки Fendt. Усього чотири простих кроки і можна виводити техніку у поле.

Компанія ULF розробила кілька партнерських програм разом із постачальниками сільськогосподарських машин Fendt, а також є учасником державної програми підтримки бізнесу, згідно з якою агрегати можна отримати під 5-7-9%. З такими умовами підсумкова ціна на Fendt буде нижчою за середньоринкову по Україні.

Телефонуйте або приходьте в один із офісів ULF особисто. Вже в рамках первинної консультації ви переконаєтесь, що покупка сільгосптехніки Fendt - це правильне рішення!

З нами ви також можете купити агротехніку в лізинг таких брендів:

Horsch в лізинг

Sampo в лізинг

Massey Fergusson в лізинг

Deutz Fahr в лізинг

Fendt (Фендт) в лізинг

ROSTSELMASH в лізинг

Case IH в лізинг

New Holland (Нью Холланд) в лізинг

TITAN MACHINERY (ТАЙТЕН МАШИНЕРІ) в лізинг

KUHN в лізинг

CLAAS (Клаас) в лізинг

JOHN Deere (Джон Дір) в лізинг

МТЗ в лізинг

АГ-БАГ (AG BAG)