Допомогти help-zsu

JOHN Deere

 • Аванс від 30%
 • Ставка від 0,01%
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу

icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний

icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF

icon

УЛФ-ФІНАНС є учасником державної програми підтримки бізнесу

Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%. Програма реалізується Урядом України за ініціативи Президента України через Фонд. Документ, Документ.

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

John Deere (Джон Дір) - це найвідоміший виробник сільськогосподарської техніки у світі, синонім якості та довгих років експлуатації. Будь-яка аграрна компанія потребує надійної спецтехніки: для роботи ферми потрібен трактор, комбайн, обприскувач, культиватор, сівалка, агронавантажувач, прес-підбирач тощо. А каталог Джон Дір просто величезний - тут можна знайти агротехніку під будь-які потреби.

Купити Джон Дір у Києві або будь-якому іншому великому місті країни не важко, якщо ви звернетеся до компанії ULF. Вже більше 10 років ми надаємо своїм клієнтам можливість купити новий трактор (або міні-трактор), зернозбиральний комбайн або культиватор виробництва Джон Дір.

Ціна сільгосптехніки John Deere залежить від функціональних можливостей моделі. Якщо ви знаходитесь на нашому сайті, то вже, напевно, знаєте, скільки коштує той же комбайн John Deere, і розумієте, чому потрібно брати саме нову техніку, а не б/в. У такому разі лізинг є ідеальним фінансовим інструментом - виводьте на поле міні-трактор або міні-комбайн вже завтра, а розплачуйтеся за покупку John Deere поступово.

Трактор John Deere: чому українські фермери обирають американську агротехніку

Спецтехніка виробництва John Deere має певний набір якостей, які виявляються під час багаторічної експлуатації. Сильні сторони в роботі трактора, зернозбирального комбайна, сівалки, культиватора або іншого виду агрегатів Джон Дір - це не просто набір характеристик, заявлених виробником, а реальні переваги, які полегшують ведення бізнесу. Серед них:

 1. Проста конструкція дизельного двигуна. John Deere ставить на свою агротехніку прості та надійні дизельні двигуни, які чудово живуть на українському паливі. Будь-який новий трактор Джон Дір буде вірою та правдою служити перші роки без жодного ремонту та складного технічного обслуговування.
 2. Доступні запчастини. Досвідчені фермери часто ставлять у приклад трактор John Deere моделі 8310. Запчастини на нього коштують набагато дешевше, ніж для європейських агрегатів з аналогічними характеристиками. Крім того, американці відрізняються найвищою якістю сервісу в цьому плані: якщо якихось запчастин на John Deere немає, то їх виготовляють і доставляють замовнику протягом декількох тижнів.
 3. Комфортні та безпечні умови для водія. Чи це мінітрактор або звичайний гусеничний трактор John Deere, оператор отримує всі умови для комфортної роботи: широкий огляд, посилену підвіску, зручне керування. Кабіна будь-якої машини John Deere проектується з урахуванням особливостей роботи водія.
 4. Великі можливості використання додаткового навісного обладнання. Продумана система підвіски у тракторів John Deere дозволяє використовувати різноманітне навісне обладнання, а значить, дозволяє виконувати роботи декількох видів.

Все це робить трактор John Deere багатофункціональним та універсальним агрегатом для роботи на аграрній фермі. Компанія регулярно доопрацьовує свої моделі сільськогосподарської техніки, впроваджуючи інновації, що полегшують життя оператора.

Такі переваги дозволяють уникнути тяганини та простою в аграрному бізнесі, де кожен тиждень на вагу золота. Саме тому українські фермери обирають трактори, міні комбайни, сівалки чи прес-підбирачі американської компанії John Deere, а ми їх доставляємо в Україну та організовуємо продаж за договором лізингу.

Комбайн John Deere: чому він кращий за будь-який європейський аналог

Сучасні зернозбиральні комбайни від John Deere дев'ятої серії створені для того, щоб максимально полегшити роботу на полі. Крім такого ж надійного дизельного двигуна та зручної кабіни, такі агрегати:

 • легко адаптуються до вітчизняного клімату завдяки унікальній комп'ютерній системі;
 • у 2-3 рази продуктивніші за рахунок великого обсягу бункера для зерна, місткого паливного бака та величезного соломотрясу;
 • у разі потреби можуть пересуватися зі швидкістю 30 км на годину, що суттєво прискорює їх перекидання між полями дорогами загального користування.

Зернозбиральний комбайн John Deere, як і інша агротехніка, комплектується трьома системами, спеціально розробленими в компанії Джон Дір:

 • Hillmaster - це комп'ютерно-апаратний комплект, який не дозволяє комбайну перевернутися навіть на крутому схилі;
 • Countour Master - система, завдяки якій агротехніка John Deere повторює всі нерівності поля (це дозволяє працювати навіть у темний час доби);
 • AME - аналог електронного автопілота, що допомагає автоматизувати всі дії водія.

Враховуючи наведені вище особливості агротехніки John Deere, ціна на неї не така й висока. Купуючи саме такі машини в лізинг для роботи на полі, ви можете бути впевнені в тому, що вони вас не підведуть і допоможуть звести людський фактор до мінімуму.

Як купити американську сільськогосподарську техніку Джон Дір в Україні

Компанія ULF пропонує один із найпростіших та очевидних способів купити трактор Джон Дір - взяти його в лізинг. Такий фінансовий інструмент набагато вигідніший за кредит або розстрочку, адже всі платежі будуть рівномірно розподілені на весь період дії договору.

Якщо вам цікаво, скільки коштує трактор John Deere в лізинг, зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті. Розмір щомісячного платежу за лізинговим договором залежатиме від:

 • суми першого внеску, яку ви готові віддати;
 • моделі спецтехніки John Deere;
 • процентної ставки.

Менеджер компанії ULF зробить прорахунок за цими та іншими параметрами, і назве вам приблизну вартість лізингу на той самий культиватор John Deere або прес-підбирач вже в рамках попередньої консультації. Точніший прорахунок ціни можна зробити після подачі документів.

Компанія ULF допомагає бізнесменам купувати агротехніку Джон Дір в Україні вже понад 10 років. Ми без проблем доставимо вам гусеничний мінітрактор, прес підбирач або культиватор John Deere, які ви вибрали в нашому онлайн каталозі або в інтернет-магазині John Deere, і оперативно оформимо покупку за договором лізингу.

Чому купити агротехніку Джон Дір в Україні у лізинг вигідніше, ніж взяти її у кредит

Бізнесмени-початківці нерідко схиляються до варіанту придбання сільськогосподарської техніки John Deere в кредит або розстрочку. Але для юридичних осіб, а особливо для компаній-початківців такий підхід може виявитися фатальним.

Якщо говорити про кредит, то головними мінусами можна вважати великі відсоткові ставки та необхідність відразу ж сплатити за реєстрацію та страховку придбаних агрегатів John Deere. Це створює величезне навантаження на молодий бізнес.

За умовами розстрочки процентна ставка буде нижчою. Але щоб взяти агротехніку Джон Дір за такою програмою, підприємцю доведеться на старті віддати понад 50% її вартості. Крім того, розстрочка на Джон Дір завжди дається на дуже обмежений період часу і погасити борг потрібно буде в найкоротші терміни.

Зважаючи на такі особливості позик у банку, лізинг на John Deere в Україні виходить на перший план. Продаж нового сільськогосподарського обладнання John Deere у Києві та інших великих містах країни найчастіше здійснюється саме у такий спосіб. І молодих, і вже досвідчених бізнесменів з аграрного сектора приваблює можливість розподілити всі платежі зі страхування та за реєстрацію спецтехніки John Deere поступово на весь період дії договору.

Топові фермери України купують John Deere в ULF - залишай заявку й ти

Компанія ULF пропонує своїм клієнтам найпростіші умови. Наприклад, вас цікавить сівалка John Deere. Покупка проходить у 4 етапи:

 • вибираєте модель у нашому онлайн каталозі та залишаєте заявку;
 • наш менеджер узгоджує з вами графік платежів та готує документи;
 • вносите аванс та підписуєте договір;
 • забираєте вибрану агротехніку John Deere.

За рахунок того, що в ULF діють партнерські програми, вартість сільгосптехніки John Deere буде нижчою, ніж у середньому на ринку. А індивідуальний графік платежів дозволить мінімально навантажити бюджет компанії та заощадити час - реєстрацією та страхуванням займаються представники ULF.

Крім того, ми є учасниками державної програми підтримки бізнесу, яка допоможе вам отримати агротехніку Джон Дір у Києві за зниженими процентними ставками. Бажаєте знати, як стати учасником такої програми? Залишіть заявку на нашому сайті, і вже протягом півгодини ви знатимете відповіді на всі питання про те, як придбати John Deere.

З нами ви також можете купити агротехніку в лізинг таких брендів:

Horsch в лізинг

Sampo в лізинг

Massey Fergusson в лізинг

Deutz Fahr в лізинг

Fendt (Фендт) в лізинг

ROSTSELMASH в лізинг

Case IH в лізинг

New Holland (Нью Холланд) в лізинг

TITAN MACHINERY (ТАЙТЕН МАШИНЕРІ) в лізинг

KUHN в лізинг

CLAAS (Клаас) в лізинг

JOHN Deere (Джон Дір) в лізинг

МТЗ в лізинг

АГ-БАГ (AG BAG)