Допомогти help-zsu

New Holland

 • Аванс від 30%
 • Ставка від 0,01%
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу

icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний

icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF

icon

УЛФ-ФІНАНС є учасником державної програми підтримки бізнесу

Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%. Програма реалізується Урядом України за ініціативи Президента України через Фонд. Документ, Документ.

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

Компанія New Holland (Нью Холланд) - справжній гігант серед виробників сільськогосподарських машин. Її засновник Ейб Циммерман починав із невеликої ремонтної майстерні у 1895 році, яка й започаткувала виробництво агротехніки. Виникла New Holland 1903-го в штаті Пенсільванія, в містечку Нью Холланд.

За більш ніж сторічну історію компанія інтегрувалася із різними відомими брендами (від Ford до Hitachi). І все це зіграло на якості сільськогосподарської техніки New Holland лише у плюс. Сьогодні вони виробляють практично повну лінійку актуального обладнання для сільськогосподарського бізнесу, а представництва, заводи чи підрозділи New Holland є у 170 країнах світу.

Українська компанія ULF допомагає вітчизняним аграрним бізнесменам придбати нову техніку New Holland у лізинг. Такий фінансовий інструмент дає відчутний зиск у порівнянні з кредитуванням, знижуючи навантаження на бюджет компанії. Але про все по порядку.

Трактор New Holland: чому він популярний в Україні

Певні технічні характеристики тракторів New Holland зробили їх дуже популярними серед українських аграріїв. Незалежно від призначення та тягових параметрів будь-який трактор Нью Холланд має відомий зовнішній вигляд, який відрізняє його від конкурентів:

 • яскраво-синій колір;
 • подовжену конструкцію;
 • величезні колеса із глибокими протекторами "ялинка".

І звичайний трактор, і міні трактор New Holland має вдосконалену систему амортизації кабіни, що робить рух комфортним навіть найскладнішими ділянками поля. Також незалежно від габаритів конструкторам New Holland вдається створювати моделі з відмінною маневреністю.

Кожен трактор New Holland оснащується автоматичною системою EPM, яка дає змогу забезпечити приріст потужності без використання додаткового дизеля. Це стосується навіть великих моделей (з довжиною колісної бази 3,45 метрів).

Майже будь-який сучасний трактор New Holland може працювати на біодизельному паливі. І така характеристика стає особливо важливою для великих компаній з України, які хочуть на своєму прикладі показати, що важливо підтримувати екологічні ініціативи.

Трактори від Нью Холланд поділяються на три класи: легкі мінітрактори, середні та важкі. Також їх можна поділити на функціональні підгрупи за такими критеріями:

 • тип трансмісії;
 • спеціальне призначення;
 • тип приводу (повнопривідні або із заднім приводом);
 • кількість циліндрів (3, 4 чи 6);
 • механічна чи електронна система управління двигуном.

Найбільшою популярністю в українських бізнесменів користуються мінітрактори та універсальні трактори New Holland. Вони краще за інші моделі адаптовані до складних погодних умов і можуть виконувати різні функції за рахунок зміни навісного обладнання.

Але покупка таких машин коштує дорого. Особливо якщо ви націлилися на суперсучасний важкий трактор New Holland T9 (його ціна в каталозі становить близько 310 000 доларів). В онлайн каталозі на сайті ULF ви можете підібрати модель трактора або культиватора від New Holland та залишити свою заявку. Вже протягом півгодини наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на всі питання та розповісти про процедуру купівлі агротехніки New Holland у лізинг.

Як купити комбайн New Holland у Києві

Окрему категорію серед сільськогосподарської спецтехніки займають зернозбиральні комбайни New Holland. Практично кожна модель є яскравим прикладом того, наскільки компанія любить використовувати інновації та модернізувати свою техніку. Тут не доводиться замислюватися над тим, скільки коштує New Holland - будь-який бізнесмен розуміє, що такий агрегат значно прискорить збирання врожаю на полях, і його необхідно мати у своєму автопарку.

Якщо ви маєте намір купити новий комбайн New Holland, ми пропонуємо вам взяти його в лізинг. Цей фінансовий інструмент дозволяє економити на оплаті страховки та за реєстрацію важких машин - гроші можна буде віддавати поступово, разом із лізинговими платежами за зернозбиральний комбайн, а не вносити всю суму за той самий поліс одразу.

Отже, щоб купити зерновий комбайн New Holland у Києві, вам потрібно пройти лише три етапи:

 • вибираєте модель та залишаєте заявку;
 • затверджуєте графік платежів з нашим менеджером та готуєте документи;
 • вносите аванс та підписуєте договір лізингу.

Після підписання договору ви зможете забрати куплений комбайн, трактор або культиватор і відправити техніку на поле. Лізингова компанія ULF здійснює продаж лише нових комбайнів та іншої агротехніки від New Holland. Тому технічне обслуговування машин перед роботою не потрібно проводити.

Особливості зернозбиральних комбайнів New Holland

Зернові комбайни New Holland оснащуються цілим набором найцікавіших систем. Наприклад:

 1. Lateralfloat. Спеціальна конструкція для кріплення жниварки, яка дозволяє підтримувати постійну висоту зрізу.
 2. Varifeed. Фірмова жниварка New Holland з функцією регулювання поздовжнього вильоту ріжучої частини, що відіграє роль залежно від культури, що скошується. Регулювати виліт можна прямо із кабіни оператора. Також ця система дозволяє встановлювати вертикальні ножі для розрізання стебел ріпаку.
 3. Multi-Thresh. Спеціальна система для регулювання роторного сепаратора New Holland. Використовується під різні види зернових культур. Окремо було розроблено систему Opti-Thresh, яка автоматично змінює продуктивність очисного вентилятора в залежності від того, рухається машина прямо або під нахилом.
 4. SmartSteer. Система контролю меж стиснутої та нестиснутої культури. За допомогою лазера регулюється рух спецтехніки з точністю до 1-2 см. Таким чином виходить використовувати жниварку на всю ширину, не допускаючи пропусків і перекриттів.
 5. SmartSieve. Ця система була запатентована New Holland. Вона дозволяє регулювати поперечний нахил машини, щоб не допускати нерівномірного розподілу зерна. Компенсується нахил за рахунок шарнірного з'єднання решіток та зміни швидкості вентилятора.

Ці та інші системи, що використовуються у зернозбиральних комбайнах New Holland, дозволяють мінімізувати простої як з боку технічного обслуговування, так і на переналаштування агротехніки під різні види сільськогосподарських культур.

Чому бізнесмени купують агротехніку New Holland у лізинг

Американську спецтехніку New Holland не можна назвати найдоступнішою. Але досвідчені аграрії розуміють, що вартість трактора чи культиватора у цій справі - не основний чинник. Головне, щоб машини справно виконували свою роботу та не було простою.

І якщо чомусь коштів на новий культиватор не вистачає, не поспішайте звертатися за кредитом або розстрочкою в банк. Такі фінансові інструменти можуть суттєво вдарити по бізнесу, адже вимагають великих витрат на старті:

 • щоб отримати розстрочку, потрібно відразу віддати понад 50% вартості агротехніки;
 • для кредиту зазвичай встановлюються високі відсоткові ставки;
 • і для розстрочки, і для кредиту потрібно купити один із найдорожчих видів страхового полісу.

Лізинг у цьому плані набагато більш гнучкий інструмент:

 • всі витрати поступово розподіляються на період дії договору;
 • процентна ставка по лізингу за New Holland буде набагато нижчою;
 • початковий внесок становить від 30% (а не 50-70%, як із розстрочкою).

Крім того, у лізинговій компанії ULF діють різні партнерські програми для юридичних осіб, у тому числі державні, що дозволить купити трактор, культиватор, сівалку або іншу агротехніку Нью-Холланд за більш привабливою ціною, ніж у середньому на ринку.

З нами ви також можете купити агротехніку в лізинг таких брендів:

Horsch в лізинг

Sampo в лізинг

Massey Fergusson в лізинг

Deutz Fahr в лізинг

Fendt (Фендт) в лізинг

ROSTSELMASH в лізинг

Case IH в лізинг

New Holland (Нью Холланд) в лізинг

TITAN MACHINERY (ТАЙТЕН МАШИНЕРІ) в лізинг

KUHN в лізинг

CLAAS (Клаас) в лізинг

JOHN Deere (Джон Дір) в лізинг

МТЗ в лізинг

АГ-БАГ (AG BAG)