Допомогти help-zsu

Hyundai в лізинг

 • Ставка від 2,44%
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR
 • Аванс від 20%, термін до 60 міс
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу

icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний

icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF

icon

УЛФ-ФІНАНС є учасником державної програми підтримки бізнесу

Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%. Програма реалізується Урядом України за ініціативи Президента України через Фонд. Документ, Документ.

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

Південнокорейська компанія Hyundai - один із світових лідерів у виробництві автомобілів. Машини цього бренду - це поєднання стильного зовнішнього вигляду, практичності та надійності. Саме тому їх люблять автомобілісти у всьому світі. І Україна - не виняток, адже багато вітчизняних водіїв мріють про нове авто Хюндай.

Проблема лише у тому, що купити новий автомобіль може далеко не кожен українець. І найкращим виходом із ситуації буде взяти машину у лізинг. Ця можливість діє як для фізичних осіб, так і юридичних осіб.

Якщо ви вирішили взяти Hyundai в лізинг, то слід звернути увагу на компанію ULF. Наші спеціалісти подбають про те, щоб покупка нового авто не вдарила по сімейному бюджету. Ми займемося оформленням всіх документів та допоможемо зареєструвати автомобіль Hyundai у Києві.

Чому лізинг - це найкращий варіант для покупки авто

Купити новий автомобіль Хюндай у Києві нескладно - були б гроші. Але що робити, якщо коштів на нове авто не вистачає, а купувати б/в машину не хочеться? У подібних ситуаціях багато жителів України вирішують оформити автомобіль Hyundai у кредит чи розстрочку. Вигоди таких варіантів очевидні, адже людина отримує машину одразу, а платить за неї потім протягом кількох років.

Але взяти Hyundai в лізинг - це значно вигідніша пропозиція. Наприклад, основними недоліками кредиту є:

 • висока відсоткова ставка;
 • авто Hyundai стає заставним майном, а тому його можна втратити, якщо позичальник не впорається з графіком платежів;
 • тривале оформлення кредиту, пов'язане з тим, що банк ретельно перевірятиме клієнта на платоспроможність;
 • необхідність пошуку поручителя (ця умова часто виставляється банками при оформленні автомобілів Хюндай в кредит).

Крім того, більшість кредитних договорів захищають виключно інтереси банку. Всі підводні камені зазвичай стають помітними тоді, коли угода підписана, і щось змінювати вже пізно. Зважаючи на всі ці недоліки, кредит є найменш привабливим варіантом для придбання машини.

Купівля авто Hyundai на виплат в Україні має більше переваг. Основною із них є низька відсоткова ставка. Відповідно, підсумкова переплата в даному випадку буде нижчою, ніж за кредитом. Крім того, розстрочка оформляється на менший термін, що дозволяє позичальнику швидше розрахуватися з боргом, ставши повноправним власником машини.

Однак, щоб взяти Hyundai в розстрочку в Україні, необхідно мати ідеальну кредитну історію, підтвердивши високу платоспроможність. Також позичальнику необхідно мати початковий внесок у розмірі 50-70% вартості авто. Такі гроші є далеко не у кожного автомобіліста, і тому більшість громадян беруть Хюндай у кредит, про що згодом шкодують.

Щоб уникнути значних переплат та проблем із банком, слід купити Хюндай у лізинг. Компанія ULF дозволить вам уникнути всіх перерахованих вище труднощів, отримавши нове авто Hyundai без паперової тяганини і необхідності шукати поручителя.

Якщо у вас є лише частина необхідної суми, то лізинг буде найкращим варіантом покупки нового Хюндая. Наші менеджери встановлять гнучкий графік платежів, який дозволить клієнту розрахуватись з боргом без серйозного удару по сімейному бюджету. Розрахувати орієнтовні суми виплат за авто Hyundai можна, скориставшись калькулятором на сайті.

Hyundai в лізинг від компанії ULF: швидко та без головного болю

Наша компанія займається лізингом авто близько 10 років, і за цей час ми підписали партнерські угоди з найбільшими імпортерами та дилерами hyundai. Ключова особливість менеджерів ULF - це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо ви хочете купити Хюндай, але не маєте всієї суми, то для вас буде розроблений гнучкий графік внесення платежів. У результаті ви зможете або викупити авто, ставши його повноправним власником, або вибрати нову машину, переуклавши договір з нашою компанією.

На відміну від стандартного кредитування, Hyundai у лізинг - це швидке оформлення документів. Менеджери ULF візьмуть на себе всю паперову роботу, від клієнта потрібно буде надати стандартний пакет паперів, після чого він отримає новий автомобіль у своє розпорядження.

Якщо у покупця відсутні проблеми з документами, то вже за 7-10 днів він зможе їздити на вибраному авто. Тому взяти Hyundai у лізинг - це швидко, просто та вигідно.

Особливості покупки авто Hyundai у лізинг у компанії ULF

З появою лізингу купити авто Hyundai у Києві стало ще простіше. Цією послугою користуються як фізичні особи, так і юридичні особи. Тепер для досягнення заповітної мети вам потрібно виконати такі дії:

 1. Визначитись з моделлю Hyundai. Далі ви зможете скористатися онлайн-калькулятором на сайті, щоб дізнатися про орієнтовний розмір щомісячного платежу. Але слід розуміти, що ця цифра буде лише попередньою. Остаточний розмір платежів буде підрахований менеджером, після того як клієнт заповнить анкету-заявку.
 2. Після схвалення заявки клієнту буде виділено персонального фінансового консультанта. Він допомагатиме покупцеві при оформленні договору на авто Hyundai. Зокрема, менеджер встановить розмір щомісячного платежу відповідно до побажань та фінансових можливостей клієнта.
 3. Після оформлення всіх паперів, покупцеві залишиться лише внести платіж та отримати нове авто Hyundai у своє розпорядження.

Таким чином, для отримання машини заявнику потрібно вибрати модель, партнерську програму та визначити терміни фінансування. Їздити на купленому авто Хюндай можна буде відразу після оформлення договору.

Поспілкуйтеся з одним з наших менеджерів, і ви точно передумаєте купувати авто Hyundai в кредит або на виплат. Ми подбаємо про те, щоб клієнт отримав обрану машину на найвигідніших умовах.

З нами ви також можете купити легкові авто в лізинг таких брендів:

Fiat в лізинг

Mazda в лізинг

Renault в лізинг

Toyota в лізинг

Lexus в лізинг

Opel в лізинг

Peugeot в лізинг

Mitsubishi L200 в лізинг

Mitsubishi в лізинг

Infiniti в лізинг

Nissan в лізинг

BMW в лізинг