Допомогти help-zsu

Infiniti в лізинг

 • Ставка від 1%
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR
 • Аванс від 20%, термін до 60 міс
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу

icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний

icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF

icon

УЛФ-ФІНАНС є учасником державної програми підтримки бізнесу

Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%. Програма реалізується Урядом України за ініціативи Президента України через Фонд. Документ, Документ.

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

Популярність бренду Infiniti на українському автомобільному ринку зміцнюється з кожним роком. Ця відносно молода дочірня компанія Nissan Motor випускає авто класу "люкс". Седани, купе та кросовери Інфініті одним виглядом підкреслюють статус свого власника. Все в цій машині - чистий преміум, в якому поєднується міць та брутальність позашляховика з елегантністю та спортивністю купе.

Купити Infiniti - ціль цілком досяжна, навіть якщо підсумкова ціна на машину трохи "кусається". Деякі автомобілісти все ще дивляться у бік варіантів із кредитуванням авто та розстрочкою. Але в реаліях України такі шляхи не можна назвати найвигіднішими та найпростішими щодо нових автомобілів.

Компанія ULF пропонує найоптимальнішу альтернативу - взяти Infiniti у лізинг. Якщо ви хочете, щоб покупка авто не вдарила по сімейному бюджету, і вам при цьому не довелося морочитися з підготовкою документів для банку та на реєстрацію транспортного засобу, то заповнюйте заявку-анкету на нашому сайті. Вже через 30 хвилин ви будете знати відповіді на всі хвилюючі вас питання про те, як придбати Infiniti.

Як придбати Інфініті в Києві, щоб швидко і без головного болю

Купівля нового автомобіля зазвичай пов'язана з низкою труднощів. Насамперед людина звертається до банку, сподіваючись швидко оформити кредит чи розстрочку, і поїхати до салону за машиною. Крім цього, на неї чекає збір документів, оформлення страхового поліса, реєстрація авто. І не варто забувати про пошук поручителя, якому також потрібно буде підтвердити свою платоспроможність перед банком. Якщо такого не знайти, то Infiniti буде оформлена як заставне майно. Не справлятиметеся з графіком платежів - втратите автомобіль.

Плюс, щоб отримати Infiniti у кредит, доведеться підписати договір з банком, який явно захищає лише фінансову організацію, а на клієнта накладає не найзручніші зобов'язання щодо виплати боргу за авто. Якщо порівняти цей варіант із розстрочкою, то він виявляється найменш привабливим.

Але й взяти Інфініті на виплату так само не так просто. Так, за фактом це дешевше, якщо клієнт банку готовий виплатити борг у стислий термін, але далеко не кожному покупцеві в Україні фінансова організація "дає добро" та кошти на новий автомобіль. Тут потрібна практично ідеальна кредитна історія та висока платоспроможність.

Тепер, коли ви уявили, через що доведеться пройти, щоб купити Infiniti у Києві, позичивши кошти у банку, ми окреслимо для вас зовсім іншу перспективу. Компанія ULF здатна перекреслити всі вищезгадані проблеми відразу. Разом з нами ви зможете купити Інфініті в Україні швидко і без зайвої метушні з папірцями та порукою.

Лізинг - це реальна можливість придбати новий Infiniti, якщо у вас є лише частина необхідної суми. На залишок боргу менеджер ULF розпише гнучкий графік платежів. І нехай ціна на топові моделі Infiniti вас не лякає - після консультації у нашій компанії ви зрозумієте, що всі цифри цілком підйомні для вашого бюджету.

Лізинг Infiniti від компанії ULF: коли всі перешкоди умовні

Автомобілі Infiniti офіційно з'явилися у нашій країні 15 років тому. Ми організовуємо лізинг Infiniti вже майже 10 років, і за цей період вивчили ринок авто і налагодили зв'язки, що дозволяє нам створювати партнерські програми разом з дилерами та імпортерами Infiniti.

У своїй роботі з клієнтами ми не керуємось заготовленими шаблонами. Індивідуальний підхід дозволяє нам створювати гнучкий договір лізингу на Інфініті. Думка про Infiniti в кредит забудеться вам одразу, як тільки ви поспілкуєтеся з нашим фінансовим консультантом.

Одна з найвагоміших характеристик нашої співпраці з вами - швидкість. Якщо врахувати, що ULF бере на себе всю паперову роботу з оформлення Infiniti на покупця, то переваги придбання авто саме у нас очевидні: вам потрібно буде витратити кілька годин свого часу і надати стандартний пакет документів, щоб отримати машину в своє розпорядження. Як правило, якщо з боку клієнта все гладко, то вже в рамках тижня-півтора він зможе користуватися автомобілем, забувши про те, щоб брати гроші в борг у банку на Інфініті в розстрочку або кредит.

Як придбати Infiniti у лізинг: переваги співпраці з ULF

Купівля авто - серйозний крок. Вибираючи машину Інфініті, ви купуєте не просто засіб пересування, а статусний автомобіль, який багато років підкреслюватиме вашу індивідуальність на дорозі.

Лізингова компанія ULF значно полегшує процес придбання авто для своїх клієнтів:

 1. Якщо ви вже визначилися з бажаною моделлю Infiniti, можете скористатися онлайн-калькулятором на сторінці вище. Він дозволить приблизно визначити розмір щомісячного платежу за договором лізингу на авто. Але враховуйте, що це лише попередня цифра. Щоб точно визначити суму, вам слід заповнити анкету-заявку та дочекатися дзвінка.
 2. На весь час дії договору лізингу на автомобіль Infiniti клієнт отримує персонального фінансового консультанта. Він розподілить всі витрати на графік платежів відповідно до ваших побажань.
 3. Ми займаємося лізингом лише нових Інфініті, а отже клієнт може не хвилюватись про технічний стан транспортного засобу. Ви просто вибираєте модель, партнерську програму та термін фінансування, і після підписання договору можете забирати свою Infiniti.

Ми є однією з найбільш клієнтоорієнтованих компаній у Києві та Україні, які надають можливість придбати Infiniti. Наші клієнти можуть отримати підтримку консультанта в будь-який час, а вся необхідна інформація зберігається в особистому кабінеті на ulf.ua.

З нами ви також можете купити легкові авто в лізинг таких брендів:

Fiat в лізинг

Mazda в лізинг

Renault в лізинг

Toyota в лізинг

Lexus в лізинг

Opel в лізинг

Peugeot в лізинг

Mitsubishi L200 в лізинг

Mitsubishi в лізинг

BMW в лізинг

Nissan в лізинг

Hyundai в лізинг