Допомогти help-zsu

Opel в лізинг

 • Ставка від 0,01 %
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR
 • Аванс від 20 %, термін до 60 міс
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу

icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний

icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF

icon

УЛФ-ФІНАНС є учасником державної програми підтримки бізнесу

Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%. Програма реалізується Урядом України за ініціативи Президента України через Фонд. Документ, Документ.

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

Опель в лізинг

Німецькі марки автомобілів Opel набирають популярність серед автолюбителів. Автомашина Opel добре пристосована для їзди по міських дорогах і легко управляється в щільному потоці транспортних засобів.

Також Opel авто має цікаві опції, красивий дизайн і доступну ціну. Але не кожен може купити Opel за готівковий розрахунок. Тому, автолюбителі беруть Опель в кредит через автосалони і банки, або оформляють в лізинг.

Розповімо, який спосіб покупки Opel буде вигідним і як не переплатити за нове авто.

Opel в розстрочку

Кредит – це позика грошових коштів в банку на заздалегідь обумовлений термін за умовами комерційної організації. В Україні багато банків, що пропонують різні умови фінансування для покупки Opel авто. Питання тільки в доцільності покупки нового Опель авто в кредит.

Плюси покупки Опель в кредит:

 1. зручність погашення платежів за Opel авто онлайн;
 2. можливість купити Опель авто без початкового внеску.

Позикові кошти в банку видаються під певну процентну ставку. Це головна проблема кредитів – переплата за Опель авто іноді виходить величезна. Тому багато хто намагається збирати на машину Opel. Але це не завжди виходить.

Мінуси покупки Opel в розстрочку:

 1. багато вимог до позичальника: офіційне працевлаштування, обмеження за віком, чиста кредитна історія, стаж роботи, відсутність судимостей і т.д.
 2. необхідність документального підтвердження доходу: довідка про дохід, копія трудової книжки;
 3. підвищена процентна ставка при відмові від страховки, а за особисте страхування доведеться заплатити чималеньку суму;
 4. потрібно закласти цінне майно. Щоб схвалили достатню суму, іноді в банку можуть попросити закласти квартиру або інше майно. Поки розстрочка на Opel авто не буде погашена, квартирою не можна буде розпоряджатися: продати, обміняти, подарувати;
 5. поручитель. Якщо клієнт не може надати майно під заставу, то його можуть попросити знайти поручителя. Порука – це серйозна відповідальність за чужий борг, тому мало хто погоджується на таке.
 6. велика ймовірність відмов або схвалення невеликої суми, якої не вистачить, щоб купити Opel авто. Зазвичай відмовляють через погану кредитну історію або її відсутність. Якщо в минулому були проблеми з банками та прострочки на позикові кошти для покупки Opel авто розраховувати не варто.

Необдумана покупка Opel в автосалонах в розстрочку може бути імпульсивним і азартним рішенням. Але важливо пам'ятати про наслідки такого імпульсивного рішення, це перш за все навантаження на бюджет і переплата через високу процентну ставку.

Більш оптимальним способом придбання машини Opel є автолізинг. Розглянемо, його переваги і чим вигідно купувати Опель авто в лізинг.

Опель в лізинг в Україні

Opel в лізинг це фінансова оренда машини на тривалий період з викупом після закінчення терміну. Такий вид фінансової оренди доцільно брати, коли вже накопичена якась частина суми на покупку Опель авто.

Компанія ULF в Києві готова допомогти з придбанням нової Opel за вигідною ціною і зі спеціальною знижкою від дилерів. Ми спростили до мінімуму процедуру оформлення лізингу, тому з нами ви можете сісти за кермо нового Opel дуже швидко. Потрібно підібрати в каталозі сайту необхідну марку нової Opel і подати заявку на покупку авто.

Лізинг в Києві допомагає людям поетапно купувати авто без навантаження на бюджет. Спочатку клієнт віддає початковий внесок за машину, далі, протягом певного терміну оплачує щомісячні платежі, а в кінці вносить залишкову вартість авто і оформляє Opel в свою власність.

Плюси покупки Opel в лізинг в Києві:

 1. гнучкі та вигідні умови, невелика процентна ставка;
 2. можна придбати Opel авто з повною комплектацією;
 3. швидкий розгляд заявки від 30 хвилин;
 4. зручний графік платежів за Опель;
 5. можливість купити Опель зі знижкою від дилерів;
 6. отримуєте нову застраховану і зареєстровану машину;
 7. безкоштовна підтримка на дорогах 24/7;
 8. зручний особистий кабінет клієнта для комфортного погашення платежів за Opel авто через телефон;
 9. можливість постійно міняти автомобілі.

КАСКО та інші витрати за Opel авто включаються в загальний борг клієнта для поступового і комфортного їх погашення за графіком.

Щоб взяти Опель в Україні під лізинг потрібно залишити заявку:

 1. Визначитися з маркою автомобіля, дізнатися ціну в каталозі і залишити заявку на нашому сайті;
 2. Ми розглянемо заявку і протягом 30 хвилин дамо першу відповідь;
 3. При позитивному рішенні, вам подзвонить менеджер, щоб обговорити деталі угоди;
 4. Купуємо Opel, реєструємо його і робимо КАСКО;
 5. Передаємо Опель вам в користування.

В кінці терміну лізингу, ви можете викупити авто за залишковою ціною або оформити під фінансову оренду іншу машину. Ми самі займаємося продажем старої машини. Частину виручених грошей від продажу старого автомобіля, врахуємо як початковий внесок за нове авто.

Лізинг, без сумнівів, вигідна угода, коли вже накопичена якась частина грошей на покупку Opel. Ви зможете купити автомобіль з вигідною знижкою від дилерів, в той час, як інші будуть купувати Опель за ринковими цінами.

Звертайтеся в ULF за новою Opel своєї мрії!

З нами ви також можете купити легкові авто в лізинг таких брендів:

Fiat в лізинг

Mazda в лізинг

Renault в лізинг

Toyota в лізинг

Lexus в лізинг

BMW в лізинг

Peugeot в лізинг

Mitsubishi L200 в лізинг

Mitsubishi в лізинг

Infiniti в лізинг

Nissan в лізинг

Hyundai в лізинг