Mazda в лізинг

 • Ставка від 0%
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR
 • Аванс від 20 %, термін до 60 міс
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу

icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний

icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

Mazda в лізинг

Мазда японська машина з багатою функціональністю та оптимальною ціною. Автомобіль Mazda має хороший рейтинг за рівнем надійності, безпеки, комфорту та ходової якості. Купівля Мазда в Україні - оптимальний і хороший вибір.

Купити машину Мазда за готівку, може не кожен. Тому багато хто звертається за кредитом. Розповідаємо, чому Мазда в кредит брати не вигідно і які альтернативні варіанти покупки авто є.

Mazda в розстрочку

Банків, які наполегливо пропонують взяти кредит для покупки нового авто багато. Здається, що всі готові схвалити хорошу суму розстрочки прямо зараз під маленьку ставку. Але на практиці такого не буває.

Мазда в кредит: мінуси:

 1. Зобов'яжуть зробити страхування життя і здоров'я. У банках, менеджери наполегливо пропонують придбати у них страховий продукт. Якщо клієнт не погоджується, за це йому можуть дати відмову. При угоді, вартість страхування включають в суму кредиту за Mazda і у клієнта виходить велика переплата.
 2. Потрібно відразу платити за КАСКО. При покупці авто через банк, потрібно робити КАСКО. Витрати на дорогий поліс КАСКО, може зробити істотне навантаження на бюджет клієнта.
 3. Велика процентна ставка кредиту. Коли банки дають кредит без поручителів, застави та зайвих документів, вони натомість встановлюють високу процентну ставку.
 4. Довгий пошук поручителів. Банки іноді вимагають знайти поручителя. В наш час, важко знайти того, хто погодиться стати поручителем. Якщо пошук затягнеться, то покупку авто доведеться відкласти.
 5. Можуть відмовити в розстрочці. За невелику прострочку і борги за позиками в минулому, банки можуть дати негативну відповідь. Ще, відмова у видачі розстрочки може бути, якщо у клієнта дохід не великий, а додатковий дохід не розглядають.

З такими умовами не вигідно брати Mazda в розстрочку. В якості альтернативи, ви можете розглянути таку послугу як лізинг.

Мазда в лізинг

Лізинг це вид фінансової оренди автомобілів приватним особам і організаціям. Це працює так: клієнт вибирає будь-яке авто і звертається за послугою. Лізингова компанія, розглядає звернення і при позитивному рішенні, купує машину, дає її в користування заявнику. Також, клієнт повинен внести авансовий платіж за транспортний засіб.

Клієнт користується транспортним засобом, платить щомісячні платежі та в кінці терміну фінансової оренди, має право викупити авто за залишковою ціною.

Як купити Мазду в лізинг

Наша компанія ULF в Києві, готова вам допомогти придбати новий автомобіль Мазда в Україні за вигідними умовами. Купівля Mazda в лізинг правильне рішення, коли грошей на покупку не вистачає. Ви можете внести невелику суму як авансовий платіж і купити Мазду.

Ми даємо в фінансову оренду тільки нові авто. Звернувшись до нас, ви за короткий термін пересядете на новеньку Mazda, яку ви хотіли.

10 причин взяти Мазда в лізинг в ULF:

 1. Можливість купити машину Мазда швидко.
 2. Невеликий аванс за Мазду від 20%.
 3. Даємо під фінансову оренду тільки нове авто.
 4. Партнерські програми від наших дилерів Мазда в Києві.
 5. Гнучкий графік платежів за Mazda, щоб клієнти платили з комфортом.
 6. Розглядаємо заявки й оформляємо документи швидко.
 7. Якщо у клієнта невеликий прибуток, ми готові розглянути додаткові джерела доходу.
 8. Підтримка від компанії: допомога на дорогах, адміністрування страхових випадків, евакуатор при проблемах з Mazda.
 9. Робимо КАСКО, реєстрацію Mazda самі та платимо податки.
 10. Можна міняти авто кожні 2-3 роки.

Витрати за оформлення і страховку Mazda, ми оплачуємо самі та включаємо в загальну заборгованість. Ви будете платити за ці витрати рівномірно, в рамках графіку платежів.

Хотіли б взяти нову машину Мазда, але не знаєте який буде приблизний щомісячний платіж? На нашому сайті є калькулятор, де в режимі онлайн можна розрахувати вартість лізингових платежів за Mazda. Вам потрібно вказати яку модель Mazda ви б хотіли й скільки ви готові внести аванс.

Нагадуємо, що розрахунок онлайн-калькулятора має орієнтовний характер. Ви можете розрахувати одну суму, а при зверненні до нас, сума може бути трохи більшою або меншою.

Щоб взяти машину Мазда в Києві в лізинг, потрібно залишити заявку на нашому сайті. Це не займе багато часу. Ми розглянемо заявку на Mazda і оперативно дамо зворотний зв'язок.

Процес оформлення лізингу ULF

Ми поважаємо час своїх клієнтів, тому зробили процес оформлення Mazda в фінансову оренду в Україні максимально простим:

 • клієнт вибирає модель Mazda і залишає заявку на нашому сайті;
 • ми приймаємо позитивне або негативне рішення і повідомляємо його клієнту;
 • при схваленні фінансової оренди Mazda, обговорюємо з клієнтом розмір авансу;
 • після внесення авансу, ми придбаємо авто Mazda, зробимо КАСКО та реєстрацію;
 • передаємо Мазду в користування клієнтові.

Клієнт щомісяця повинен вносити платежі за фінансову оренду Mazda. А після закінчення строку фінансової оренди авто, він може викупити Mazda за залишковою вартістю.

А якщо клієнт захоче нове авто, він може здати нам стару Мазду і оформити фінансову оренду на іншу модель. Також, у нас передбачена можливість поміняти авто до закінчення терміну лізингу.