Mitsubishi в лізинг

 • Ставка від 6,99%
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR
 • Аванс від 20%, термін до 60 міс
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу

icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний

icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

Mitsubishi в лізинг

Компанія Mitsubishi (Мітсубісі) є одним з найбільших виробників автомобілів у світі. Найбільш популярними моделями Мітсубісі авто є ASX, Outlander, Eclipse Cross, Pajero Sport, L200.

Придбати Mitsubishi за готівковий розрахунок не завжди можливо та доцільно. Іноді грошей може не вистачити на повний розрахунок, а іноді вигідніше направити фінанси на інші цілі бізнесу. Тоді у багатьох виникає питання: яким способом купити Мітсубісі в Україні - в кредит або в лізинг?

Новий Mitsubishi в кредит: так чи ні

Купити новий Мітсубісі в розстрочку можна в будь-якому автосалоні, де є представники банку. Також, можна взяти кредит в самому відділенні банку і придбати машину за готівковий розрахунок.

Вирішивши оформити кредит, варто звернути увагу на умови, які пропонують банки:

 1. В першу чергу, потрібно звернути увагу на процентну ставку. Якщо ви берете розстрочку на авто без забезпечення, тобто без застави, страхування або поручителя, то швидше за все, ставка буде більше 20% річних. Зазвичай такі позики на машину оформляються за 1 день за двома документами.
 2. Потрібно знати, що процес оформлення Mitsubishi в розстрочку займе довгий час. Майбутній позичальник повинен зібрати безліч документів, пройти перевірку службою безпеки і звернутися до свого роботодавця, щоб взяти довідку про доходи.
 3. Фінансування з поручительством. Багато банків просять майбутніх позичальників знайти поручителя. Важко знайти людину, яка зважиться взяти на себе такий ризик. Ще поручитель повинен відповідати вимогам банку і мати чисту кредитну історію.
 4. Страхування життя і здоров'я позичальника - додатковий продукт, який банк пропонує придбати при оформленні позики на покупку Mitsubishi авто. Поліс, звичайно, купувати не обов'язково, але без нього банк може винести негативне рішення по видачі розстрочки.
 5. Фінансова установа може схвалити кредит на меншу суму. Коли дохід клієнта невеликий, банк може вирішити, що позичальник не зможе платити більшу суму щомісячних платежів, тому може схвалити тільки невеликий позику. Фінансів може не вистачити, щоб купити Mitsubishi з нуля.
 6. Банк може винести негативне рішення по видачі Mitsubishi в розстрочку. Незважаючи на те, що, клієнт зібрав всі документи, знайшов поручителя, йому можуть відмовити. Зазвичай банк не повідомляє про причини відмови, але найчастіші з них: погана або порожня кредитна історія, сумнів у платоспроможності клієнта через недостатній дохід або поточні заборгованості в інших фінансових організаціях.

Брати Mitsubishi в кредит може стати проблематично. Хтось не захоче витрачати час на походи в банк, збір документів, а комусь важко дістати довідку про доходи або вмовити товариша стати поручителем. На щастя, в Україні існують альтернативні варіанти отримання фінансування на автомобіль без участі банків.

Чому Мітсубісі в лізинг - це вигідно

Якщо коротко, то, лізинг - це довгострокова оренда автомобіля з правом його викупу в кінці терміну. Послугу можна уявити як поступове придбання Mitsubishi авто в свою власність: авансовий платіж, щомісячні внески і викуп за залишковою вартістю.

Компанія ULF в Києві пропонує взяти нові Mitsubishi під лізинг в Україні на вигідних умовах.

Купити Мітсубісі під лізинг можна, якщо у нас вже є початковий внесок за автомобіль. Аванс за Мітсубісі становить не менше 20% від ціни автомобіля.

5 вигод, які ви отримаєте при покупці Mitsubishi під лізинг

 1. Отримання нової машини від 1 дня без зайвих походів в наш офіс.
 2. Ставка фінансування на нові Mitsubishi від 6,99%.
 3. Ви вибираєте самі тип графіку платежів за Mitsubishi. Можна платити більше в період сезонності свого доходу.
 4. Спеціальні знижки і програми від дилерів Mitsubishi авто. Придбаєте машину за нижчою ціною.
 5. Страхування, реєстрацію, обслуговування авто робимо самі. Ці витрати включаються до графіку платежів і погашаються клієнтом рівномірно протягом терміну фінансування.

Лізинг Mitsubishi в Києві ще зручний тим, хто часто хоче міняти авто. В кінці терміну договору клієнт може здати Mitsubishi авто назад в компанію і оформити нову машину під лізинг. Ніяких пошуків покупців на бв авто і торгів з перекупниками. За кілька днів ви можете пересісти на іншу машину без тяганини з документами.

Щоб купити Mitsubishi через ULF в Києві вам потрібно заповнити коротку заявку на нашому сайті та почекати рішення. Ми відповімо вам протягом 1 години. Якщо все складеться добре, то авто можна отримати вже на наступний день звернення.

Розрахувати вартість Mitsubishi в лізинг

На сайті ULF є калькулятор для попереднього розрахунку розміру щомісячних платежів за нове Mitsubishi (Мітсубісі) авто.

Щоб розрахувати щомісячні лізингові платежі, потрібно вказати модель Mitsubishi, вартість, розмір свого авансу та термін фінансування.

Ми створили всі необхідні умови для того, щоб оформлення Мітсубісі в лізинг було для вас вигідним і зручним.

Виберіть свою машину з широкого модельного ряду перевірених часом автомобілів Мітсубісі в ULF.