Допомогти help-zsu

Nissan в лізинг

 • Ставка від 1%
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR
 • Аванс від 20%, термін до 60 міс
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

icon

Всі платежі - у графіку

Всі витрати включені до графіку та розподілені на весь термін договору: реєстрація, КАСКО, Автоцивілка

icon

Турбуємося про Вас

ULF займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидкість

При наявності усіх необхідних документів, отримуєте авто за 5 робочих днів

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

Nissan в лізинг

Ніссан - це торгова марка автомобілів, яка належить компанії Nissan Motor. Марка випускає широкий ряд легкових і комерційних авто, які затребувані в багатьох країнах.

Nissan авто цінується споживачами за якість, високий рівень керованості, комфортність і стильний дизайн. Ще ці машини затребувані за універсальність по вартості, адже під маркою "Nissan" випускаються як бюджетні компактні міські автомобілі, так і повнорозмірні позашляховики за вищою ціною.

Якщо на покупку машини не вистачає власних коштів, багато хто вирішує придбати Nissan в кредит. Розберемося, чи вигідно сьогодні брати позикові кошти в банку, щоб купити Nissan і які є альтернативи розстрочці.

Nissan в розстрочку в Україні: які умови

Купити Ніссан в Україні через банк не тільки довго, але іноді й невигідно. І ось чому:

 1. Довга перевірка і оформлення Nissan в кредит. Перед тим, як довірити позикові кошти, банк перевіряє клієнта через службу безпеки і бюро кредитних історій, аналізує його платоспроможність. Ці процедури займають мінімум 2-3 дні.
 2. Довідка про доходи. У банківських установах вимагають довідку про доходи, щоб переконатися в платоспроможності майбутнього позичальника. Зазвичай такий документ видається за місцем роботи. Отримання довідки у роботодавця і перевірка її банком займає чимало часу.
 3. Порука. Для отримання кредиту часто потрібен поручитель з чистою історією позик і без судимості. Пошук поручителя може затягнутися, оскільки мало хто погоджується на такий ризик.
 4. Страхування кредиту. Іноді в банку можуть запропонувати підключитися до обов'язкової програми страхування. У більшості випадків ціна поліса доходить до 30% від загальної вартості кредиту. Клієнт купує страховий поліс відразу за готівковий розрахунок або виплачує його разом з щомісячними платежами за Nissan.
 5. Спрощена процедура, але висока процентна ставка. У багатьох банках можна оформити розстрочку за кілька годин по двох документах. Тільки процентна ставка, в таких випадках, вища за середню. У підсумку великі щомісячні платежі і переплата по кредиту.
 6. Позикових коштів може не вистачити на Nissan (Ніссан) авто з нуля. Якщо дохід клієнта невеликий, то банк не може схвалити суму, яка перевищує допустимий ліміт. Тоді клієнт не зможе купити авто з нуля або вибрати машину з повною комплектацією.
 7. Ризик отримати відмову в оформленні Nissan в розстрочку. Клієнт може витратити тижні на збір документів і пошук поручителя, але в останній момент отримати негативне рішення від банку.

Якщо умови і вимоги банку не влаштовують, то можна придбати Ніссан в лізинг. Ця послуга вигідна як для фізичних осіб, так і для бізнесу.

Взяти новий Nissan в лізинг в Києві

Лізинг - це довгострокова оренда авто з можливістю його викупу в кінці терміну договору. Компанія ULF в Києві надає дану послугу для юридичних осіб.

У нас ви можете купити Nissan наступних моделей: Qashqai, X-Trail і Sentra. Надаємо в довгострокову оренду тільки нові автомобілі Nissan (Ніссан).

В яких випадках вам точно підійде лізинг Nissan в Україні:

 1. хочете вигідно придбати новий автомобіль Nissan;
 2. ви накопичили певну суму грошей на Ніссан;
 3. автомобіль Nissan потрібен якомога швидше;
 4. не хочете або не можете взяти кредит на Nissan в банку;
 5. бажаєте періодично оновлювати автомобілі без проблем з його продажем.

На відміну від розстрочки в банку, у нас можна отримати Ніссан в лізинг за 1 день. Вам не доведеться шукати поручителя або брати довідку про доходи від роботодавця. Приїдете в наш офіс тільки один раз - підписати договір і отримати Nissan.

5 причин взяти новий Nissan в ULF:

 1. Спеціальна ставка фінансування від 1%.
 2. Гнучкий графік платежів, який складається з урахуванням сезонності вашого доходу.
 3. За рахунок знижки від дилерів, ціни на нові Nissan у нас нижчі, ніж ринкова вартість аналогічних машин в автосалонах
 4. Завжди можете оновлювати автомобіль не обмежуючись однією маркою.
 5. Всі витрати на машину: КАСКО, страхування, реєстрація, податки ми оплачуємо самі і включаємо в ваш графік платежів. Оплачуєте їх рівномірно протягом терміну договору.

Хочете дізнатися, які будуть щомісячні платежі, якщо купити Ніссан авто через ULF в Києві? Тоді розрахуйте лізингові платежі на Nissan через калькулятор на сайті. Для цього вкажіть:

 • яку модель Ніссан хочете взяти;
 • розмір авансу за авто;
 • і виберіть термін фінансування від 12 до 60 місяців.

Розрахунок приблизних платежів за Nissan авто на калькуляторі допоможе вам зважитися, купувати авто чи ні.

Що буде коли закінчиться термін лізингу Nissan?

Клієнт може викупити Ніссан авто за залишковою ціною або повернути його назад компанії і оформити в лізинг іншу машину з нуля.

В аналогічному випадку, при покупці машини Nissan через банк, клієнту б довелося виставити на продаж бв авто, зустрічатися з покупцями, торгуватися з ними і готувати документи для угоди.

Не відкладайте покупку, насолодіться поїздкою на власному Ніссан авто вже сьогодні, скориставшись вигідною програмою лізингу нових машин в ULF.

З нами ви також можете купити легкові авто в лізинг таких брендів:

Fiat в лізинг

Mazda в лізинг

Renault в лізинг

Toyota в лізинг

Lexus в лізинг

Opel в лізинг

Peugeot в лізинг

Mitsubishi L200 в лізинг

Mitsubishi в лізинг

Infiniti в лізинг

BMW в лізинг

Hyundai в лізинг