Допомогти help-zsu

Renault в лізинг

 • Ставка від 1%
 • Валюта фінансування: UAH, USD, EUR
 • Аванс від 20%, термін до 60 міс
грн

АВАНС

30% / 0 грн

ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ

24 міс

Щомісячний платіж
0 грн
Валюта фінансування - UAH. У графік платежів включено страховку та усі супутні витрати.

Цей платіж орієнтовний. Для точного розрахунку зверніться, будь ласка, до менеджера компанії.

ОФОРМИТИ ЛІЗИНГ ПРОСТО!

01

Обираєте вид транспорту та подаєте заявку

02

Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів

03

Підписуєте договір та вносите аванс

04

Отримуєте обраний вид транспорту

img

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ

від ULF

icon

Партнерські програми

Спільно з постачальниками розроблені знижки та спеціальні умови фінансування. Партнерські програми - найвигідніший варіант лізингу

icon

Індивідуальний графік платежів

Графік платежів складається з урахуванням побажань клієнта: ануїтет, сезонний, класичний

icon

Мінімальне навантаження на бюджет клієнта

ULF Finance займається урегулюванням страхових випадків замість клієнта

icon

Швидке та зручне оформлення

Клієнт підписує лише договір лізингу. Іншими питаннями (реєстрацією, страхуванням тощо) займається компанія ULF

icon

УЛФ-ФІНАНС є учасником державної програми підтримки бізнесу

Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%. Програма реалізується Урядом України за ініціативи Президента України через Фонд. Документ, Документ.

ІНШІ СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Питання, які часто цікавлять клієнтів

Про лізинг

Умови лізингу

Про компанію

Фінансовий лізинг — тристороння угода (продавець - лізингова компанія (лізингодавець) - клієнт (лізингоодержувач), суть якої полягає в придбанні лізингодавцем у будь-якого продавця певного майна з подальшою його передачею у тимчасове користування одержувачу з правом викупу.

Фінансовий лізинг — найбільш комфортний і гнучкий щодо умов та термінів. Характеристики предмету лізингу (авто/спецтехніка/обладнання), місто та місце, у якому відбудеться передача потрібного активу, обираєте ви.

Погодьтеся: гнучкість, швидкість та комфорт у наш час — невід’ємні складові успіху. Вам це потрібно. Фінансовий лізинг Вам це дає.

Обираючи лізинг, ви отримуєте ряд переваг, котрі не надасть жоден банк.

 • початкові витрати складаються тільки з авансу та одноразової комісії;
 • абсолютно усі витрати (на реєстрацію, державні збори, мито, страхування) рівномірно розподілені на весь термін лізингу;
 • оформлення займає мінімум часу: вам потрібно підписати один договір фінансового лізингу. Зайва бюрократична тяганина обійде вас стороною: реєстрацію в ТСЦ МВС України, страхування авто, пенсійний збір бере на себе лізингова компанія;
 • не потрібно оформлювати угоду у нотаріуса;
 • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (безкоштовна цілодобова допомога в дорозі, евакуація авто з місця поломки, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО та ін.)
 • виходячи з потреб, у договір фінансового лізингу можна включити додаткові послуги технічного сервісу. 

У порівнянні з банківським кредитуванням, придбання в лізинг - найбільш оптимальне та вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб. Лізинг - це можливість швидко та просто оновити матеріально-технічну базу підприємства. І, відповідно, оновити та збільшити потенціал підприємтва, поліпшити якість продукції, спланувати власний бізнес на кілька років вперед.

Лізинг - вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує безпосередньо у постачальника авто/спецтехніку/обладнання (предмет лізингу). Після цього лізингова компанія за визначену плату на погоджених з клієнтом умовах передає лізингоодержувачу (клієнту) предмет лізингу на певний термін. Закінчення терміну фінансування передбачає подальший перехід права власності на предмет лізингу клієнту. 

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001. 

Так, авто оформлюється не на Ваше ім'я. 

Відповідно до Закону України “Про фінансовий лізинг”, лізингоотримувач (клієнт) авто переходить у власність клієнта після сплати останнього платежу згідно з договором лізингу. При цьому у лізингоотримувача є право на дострокове погашення предмету лізингу з наступним переходом прав власності. 

Зверніть увагу на те, що поки автомобіль знаходиться у власності лізингодавця, він захищений від конфіскації третіми обличчями. Тобто предмет лізингу неможливо арештувати. 

Клієнт має право самостійно, без сповіщення лізингової компанії проходити сервісне планове ТО, встановлювати шини відповідно до сезону та проводити поточний ремонт авто на офіційних СТО, які авторизовані дилерськими центрами. 

Про роботи, які спричиняють конструктивні зміни в предметі лізингу, необхідно сповістити лізингову компанію.  

Можна. Лізингова компанія надає право виїзду за кордон. Максимальний термін - до 6 місяців. За необхідності термін подовжується.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон фізичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу.

Перелік документів, необхідних під час поїздки за кордон юридичним особам:

 • лист-дозвіл на виїзд;
 • техпаспорт;
 • копію договору фінансового лізингу;
 • довіреність, видану підприємством, на керування авто;
 • подорожній лист;
 • наказ про відрядження;
 • посвідчення про відрядження. 

Банкрутство компанії, яка надала автомобіль у лізинг, жодним чином не відобразиться на клієнтові. Навіть якщо активи компанії (у тому числі і авто в лізинг) будуть передані третій особі, предмет лізингу все одно залишиться у лізингоотримувача. Адже майно знаходиться “під обтяженням”, і, згідно з чинним законодавством, новий власник зобов’язаний виконати умови укладеного з клієнтом. Усі умови договору лізингу залишаються в силі. Зміни можуть відбутися тільки в реквізитах лізингодавця.

Належне виконання грошових обов’язків вигідне не лише лізингоодержувачу, а й лізингоотримувачу. ULF у таких випадках йде на зустріч клієнту й пропонує індивідуальні варіанти співпраці. Наприклад, реструктуризацію графіка лізингових платежів (тимчасове відстрокування нарахунків та сплату платежів по тілу договору, пролонгацію терміну лізингу тощо). 

У разі виявлення ситуацій, коли клієнт порушує умови договору і не сплачує лізингові платежі, незаконно експлуатуючи автомобіль, лізингодавець змушений вжити заходів для захисту своїх прав і майна відповідно до чинного законодавства України. Право на повернення предмета лізингу надано лізингодавцю нормою ч.2 ст.7 Закону України «Про фінансовий лізинг».

Згідно з цією нормою, якщо лізингоодержувач не сплатив лізинговий платіж частково або в повному обсязі та прострочення сплати становить більше 30 днів, лізингодавець має право відмовитися від договору лізингу та вимагати повернення предмета лізингу від лізингоодержувача, в т.ч. в безспірному порядку, на підставі виконавчого напису нотаріуса. 

При цьому, в разі вилучення предмета лізингу, розірвання відповідного договору з підстав, зазначених у договорі та / або чинному законодавстві, все раніше сплачені лізингоодержувачем лізингові платежі поверненню не підлягають, оскільки є платою за володіння і користування предметом лізингу за відповідним договором. Клієнт має право погасити заборгованість і продовжити використовувати свій автомобіль на законних підставах.

Працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року.

За 9 років роботи ми створили близько 19 офіційних партнерських програм зі спеціальними умовами фінансування, профінансували 5 137 клієнтів, відкрили 18 представництв по всій Україні та утримали позиції лідерів ринку лізингу.  

Компанія надає послуги з фінансового, оперативного та зворотного лізингу.

 • Скористайтеся будь-яким видом месенджерів на сайті
 • Зателефонуйте 0 800 331 001
 • Подайте заявку на лізинг і наші менеджери з Вами зв’яжуться

Рішення за ключовими параметрами лізингової угоди приймаються на основі скорингової карти (внутрішнього нормативного документа компанії, який дозволяє оцінити ризики за кожною угодою).

Ключовий параметр оцінки - чистий середньомісячний дохід клієнта.

Для фізичної особи цей параметр повинен бути не менше 50% від середнього щомісячного лізингового платежу.

Якщо в довідці про доходи клієнта вказана сумма 4723 грн, то лізинг оформлюється за умови підтвердження додаткового доходу. Наприклад, виписки з рахунку або довідки з банку, що підтверджує існування грошових коштів, достатніх для укладення угоди.

У лізинг можна придбати будь-яку марку та модель авто (новеньке або з пробігом). Ми співпрацюємо з усіма офіційними дилерами на території України.

Мінімальний аванс - 20% (залежно від бренду)

Відсоткова ставка залежить від:

 • вибору партнерської програми
 • початкового внеску
 • терміну фінансування

Для оформлення фінансування на предмет лізингу Вам буде необхідно заповнити Заявку (містить інформацію щодо бажаного предмета лізингу) та Анкету (містить дані клієнта), а також надати пакет документів для оцінки Вашого фінансового стану та узгодження остаточних умов фінансування.

Для приватних осіб

Для фізичних осіб-підприємців

Для компаній

Для сільськогосподарських компаній

Для фінансування компаній (несільськогосподарського напрямку) на придбання спецтехніки, обладнання, машин, агрегатів

 1. Обираєте вид транспорту та подаєте заявку 
 2. Погоджуєте графік платежів та формуєте пакет документів
 3. Підписуєте договір та вносите аванс 
 4. Отримуєте обраний вид транспорту
 1. Зворотній зв’язок протягом 30 хвилин після заповнення заявки
 2. Підбір оптимальних умов фінансування та погодження графіку платежів - до 2 годин
 3. Укладення договору лізингу - до 4 днів (після узгодження графіку платежів Ви формуєте пакет документів та підписуєте договір лізингу)
 4. Внесення авансу (на основі підписаного договору та отриманого рахунку Ви сплачуєте аванс та одноразову комісію)  - до 1 дня
 5. Отримання автомобіля (Ви отримуєте готове до використання авто з оформленою реєстрацією, страхуванням, оплаченими  всіх податків і зборів)

Після укладення договору лізингу та внесення клієнтом авансового платежу УЛФ Фінанс передає повністю готовий до експлуатації автомобіль: зареєстрований, з оплатою всіх податків і зборів, з КАСКО та Автоцивілкою.

Всі витрати включені в графік платежів і рівномірно розподілені на весь термін фінансування.

У ULF акредитовані 9 найбільш стабільних страхових компаній України. Залежно від обраного продукту ми пропонуємо клієнтам оптимальний страховий тариф, який дозволяє зменшити витрати на страховку і мінімізує ризики для клієнта.

Спільно з діючими офіційними партнерами розроблені спеціальні умови фінансування (ставки від 0,01%). Деталі за телефоном 0 800 331 001

Швидкість. Перший зворотній зв’язок Ви отримуєте протягом 30 хвилин після подачі заявки. 

Клієнтоорієнтованість. Особистий фінансовий консультант супроводжує вас протягом усього терміну лізингу – від перших переговорів до його закінчення. 

Доступність 24/7

 • Зручний зв’язок 24/7 зі своїм персональним консультантом або цілодобова лінія 0 800 331 001, всі види месенджерів та зв’язок на сайті ulf.ua.
 • Онлайн доступ до особистого кабінету 24/7 з усіма деталями договору.
 •  ULF Assistance - цілодобова допомога в дорозі.

Лізинг надається по всій території України за виключенням проведення операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

З переліком міст, у яких є наші представництва, Ви можете за посиланням. 

Renault в лізинг

Французька марка автомобілів Renault досить міцно влаштувалася на українському ринку. Автовиробник представляє модельний ряд авто від бюджетних седанів до більш дорогих позашляховиків. Різноманітність вибору і комплектацій марки Renault підвищили попит на ці автомобілі.

Банки пропонують оформити автомобілі Renault в розстрочку, якщо немає можливості оплатити повну вартість авто. Однак, Рено в кредит з нинішніми вимогами банків не найоптимальніше рішення.

Тому, лізингова компанія ULF в Києві готова вам запропонувати взяти Renault за вигідними умовами та з партнерськими знижками від дилерів. Лізинг доступний для фізичних осіб і організацій.

Купити Рено в Україні: кредит або лізинг

Покупка машини – це серйозне рішення, коли потрібно зважити всі за і проти. Потрібно визначитися яку брати модель, скільки буде початковий внесок за Renault і де знайти кредитора. У більшості випадків, позикові кошти беруться в банку. Але багато хто не здогадується, що можна знайти більш вигідну альтернативу, ніж придбання Рено в розстрочку.

Рено в розстрочку: плюси

 1. Багато банків, куди можна звернутися за позиковими коштами. Клієнт може звернутися в банк безпосередньо, так і оформити Renault в кредит в самому автосалоні. Наявність безлічі пропозицій від банків, дають можливість вибрати найбільш підходящі умови фінансування.
 2. Не потрібен початковий внесок. Іноді Рено в кредит можна оформити без початкового внеску. Однак, ставка фінансування в цьому випадку, як правило, вища.
 3. Оформлення по двох документах, якщо згоден на підвищену процентну ставку або придбати страховий продукт банку.

Мінуси покупки Renault в кредит

 • багато вимог до позичальника і довге оформлення розстрочки. Процедура перевірки документів і кредитної історії може затягнутися. Особливо тоді, коли у позичальника просять довідку про доходи. Тоді клієнту доведеться їхати в офіс роботодавця;
 • в деяких випадках потрібно шукати поручителя. Зазвичай банк просить знайти поручителя, якщо клієнт бере позику без забезпечення. Але поручитися за чужу добропорядність не кожен погодиться;
 • потрібно робити страхування життя і здоров'я. На жаль, але більша частка позик в банках видаються зі страхуванням. Доведеться сплатити страховий поліс при оформленні фінансування або включити ці кошти в загальний борг позичальника за Renault;
 • схвалення маленької суми. Іноді навіть максимальної суми схвалених позикових коштів може не вистачити на новий Renault авто з потрібною комплектацією;
 • великий відсоток відмов. Частка схвалення банками заявок на фінансування зменшується з кожним роком. Якщо у клієнта немає кредитної історії, то банк зазвичай не довіряє йому велику суму або взагалі дає відмову.

Купуючи автомобіль в розстрочку, клієнтові доведеться робити страхування, реєстрацію, докуповувати аксесуари для авто. Ці витрати на машину перевантажують бюджет.

Чому вигідніше взяти Renault в лізинг

Купити Renault під автолізинг істотно вигідніше, не тільки в плані простоти оформлення і швидкості розгляду заявки. Розглянемо, які переваги дає лізинг для фізичних осіб і організацій в ULF:

 1. спрощений порядок оформлення. У нас мінімальний перелік документів і менше вимог до клієнта;
 2. отримуєте вже зареєстрований і застрахований автомобіль Renault. Ці витрати включаються до графіку погашення платежів за авто і гасяться рівномірно;
 3. можливість придбання дорогого автомобіля з усіма потрібними опціями і аксесуарами;
 4. кожні 2-3 роки можна оновлювати авто без паперової тяганини з продажем транспортного засобу;
 5. ви будете їздити на Renault з комфортом вже з моменту придбання авто, а не тоді, коли зробите всю комплектацію і купите аксесуари. Доповнення до комплектації та аксесуари можна включити в графік платежів;
 6. корпоративні знижки від дилерів Renault для клієнтів нашої компанії. Ви можете взяти Рено з хорошою знижкою, коли ваші знайомі купують авто за ринковою ціною в автосалонах.

Для юридичних осіб придбання машини Renault під лізинг дає додаткові вигоди для бізнесу:

 • економія на податках. Менше податку на прибуток і відрахування ПДВ;
 • не доведеться виділяти ресурси з оборотних коштів підприємства для придбання авто для бізнесу;
 • не потрібно брати позикові кошти від банку, що збереже привабливість бізнесу для інвесторів;
 • можливість постійно оновлювати машини в автопарку без витрачання часу і грошей;
 • якщо утримання автомобіля буде збитковим для юридичної особи, то предмет оренди можна повернути фірмі назад. У разі звернення до банку, підприємство понесло б збитки, витрачаючи час на продаж транспорту за нижчою ціною.

Лізинг Рено в ULF: порядок і умови оформлення

Купити Рено в Україні через компанію ULF вигідно і просто. Ми надаємо послуги фінансового і оперативного лізингу на нові автомобілі.

Щоб не забирати час у клієнтів, ми спростили процедуру оформлення послуги і придбаємо авто Renault в Києві за короткий термін.

Як оформляється лізинг Рено

 1. Щоб купити Renault в Києві, заповніть коротку форму на сайті;
 2. Дочекайтеся відповіді. Очікування близько 30 хвилин;
 3. Якщо заяву схвалено потрібно зібрати документи і приготувати авансовий платіж;
 4. ULF придбає нове Renault для вас, зробить реєстрацію і страхування;
 5. Фірма передає вам ключі від авто.

Мінімальний авансовий платіж за Renault становить 20% від вартості машини. Без авансового платежу оформити авто в довгострокову оренду не вийде.

Яка буде процентна ставка залежить від вибору програми фінансування, розміру початкового внеску і терміну автолізингу. Наприклад, є спеціальні програми від компанії, де ставка на Renault від 1%.

Розрахуйте платежі за Рено за 2 хвилини

Ви можете розрахувати платежі за Renault наперед. Підберіть найбільш підходящу для ваших завдань модель Renault і зробіть персональний розрахунок щомісячного платежу за авто на нашому калькуляторі.

Ще раз про найголовніше в ULF

 1. Розглянемо заявку на Renault за 30 хвилин.
 2. Надаємо в лізинг тільки нові машини.
 3. Можна отримати авто в користування на термін від 1 року до 5 років;
 4. З нами бізнес зможе оновити автопарк і заощадити на податках.
 5. Вигідне фінансування і гнучкі вимоги для приватних осіб.
 6. Мінімальний аванс за авто від 20%.
 7. В кінці терміну договору можете викупити авто або здати його назад.
 8. Отримайте Renault по знижці від дилера і за спеціальними програмами.

Виберіть будь-яку марку Renault і приходьте за лізингом в ULF!

З нами ви також можете купити легкові авто в лізинг таких брендів:

Fiat в лізинг

Mazda в лізинг

BMW в лізинг

Toyota в лізинг

Lexus в лізинг

Opel в лізинг

Peugeot в лізинг

Mitsubishi L200 в лізинг

Mitsubishi в лізинг

Infiniti в лізинг

Nissan в лізинг

Hyundai в лізинг